Nestlé centrála - Praha

Nestlé centrála - Praha

Češi mají rádi české sladkosti

Během svého života si všiml něčeho zvláštního, co odlišuje místní trh od ostatních zemí Evropy či světa. Lidi si tady mnohem více cení místních značek a mají je radši než ty mezinárodní.To je pro něj zajímavé jako pro byznysmena, a zároveň je rád, že i díky nim tyto lokální značky prosperují a dále se rozvíjejí.

Nestlé centrála - Praha
Nestlé centrála - Praha
Nestlé centrála - Praha

Sledovat!

Poznej Jamese

Do Nestlé přišel James v roce 2005. Působil hlavně v komerční sféře jako obchodní zástupce, marketér či manažer pro klíčové zákazníky v prodeji. Hodně cestoval a měnil místo pobytu. Pracoval v Belgii, Británii nebo ve Švýcarsku. Nakonec dorazil do Prahy. Je tu zodpovědný za marketing a vystavení značek na českém a slovenském trhu. Má na starosti hlavně značky bonbónů, tedy JOJO, BONPARI nebo třeba Hašlerky. Se svým týmem připravují nové strategie a neustále vymýšlí způsoby, jak zaujmout spotřebitele.

Typický den

Většinu času tráví v interakci s kolegy. Rád chodí do kanceláře už před osmou, aby se připravil a naplánoval si nadcházející den. Dopoledne je tedy hlavně o administrativě a schází se také se svým týmem a probírají případné operativní záležitosti. Odpoledne je pak čas na poněkud formálnější schůzky, kde plánují a hodnotí prodejní a marketingové strategie. Velkou část pracovního dne věnuje svým lidem, ať už se jedná obecně o vedení týmu, rozvoj jednotlivých členů nebo třeba pohovory s potencionálními zaměstnanci.

Energii nacházím ve sportu

Volný čas tráví s rodinou, společně objevují Prahu a Českou republiku. Miluje sport, různé druhy. Rád běhá, půlmaratony i maratony, ten pražský mu ale ještě chybí. Když žil ve Švýcarsku, trávil podstatnou část volného času na sjezdovce, lyžování miluje už odmala. Posledním sportem, se kterým ale začal až tady v Čechách, je kriket. Je prezidentem pražského Prague Barbarians Cricket Club. Je skvělé, že tenhle sport může dělat společně se svým synem. Mimo sportování taky čte, hlavně o britské vojenské historii

Vložit profil na své webové stránky