This position is no longer available.

Koordinátor multi-country projektů s angličtinou - part-time

Part-time
Prague
Salary: Not specified
Starting date: April 30, 2023
Occasional remote

Ipsos
Ipsos

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnost. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty.

Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zabezpečujeme profesionální zázemí a možnost růstu v naší společnosti. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, v které se cítí nejlépe.

Momentálně hledáme nového člena týmu, jenž bude součástí našeho globálního Mystery Shopping Client Service oddělení v Praze, ve Slovanském domě.

A co je vlastně Mystery Shopping? Mystery Shopping je výzkumná metoda, která nám pomáhá lépe pochopit zákaznickou zkušenost. Výzkum může být prováděn například jako mystery návštěva, mystery call atd. Mystery Shopper poté své zkušenosti zapíše do dotazníku, jenž je následně zpracováván.

Nový kolega či kolegyně se zapojí do projektové komunikace, a jako ostatní členové týmu, bude dbát na včasné a správné doručení všech multi-country projektů ke klientovi.

Co Vás čeká?

  • Koordinace všech multi-country projektů, dodržování nastavených termínů a zajištění hladkého průběhu všech běžících projektů;
  • spolupráce a komunikace s interními týmy, klienty a také Ipsos kolegy z celého světa;
  • spolupráce na rozvoji nové oblasti mezinárodního businessu a přesun lokálních zkušeností do globálního kontextu;
  • využití komunikačních aplikací MS Teams, Zoom atd.;
  • využití digitálních platforem, které vám budou každý den usnadňovat práci;
  • kontrola vyplňování Mystery Shopping dotazníků.

Co Vám nabízíme?

  • Práci v největší výzkumné a technologické agentuře v ČR;
  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro mezinárodní klienty a každodenně využívat cizí jazyky;
  • know how jedné z největších agentur, práci s využitím nástrojů a best-in-class metodologií vyvinutých v Ipsosu;
  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (Multisport karta, volno na Vánoce, home office, školení a kurzy, teambuildingy, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné partnerské nabídky atd.);
  • pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích Slovanského domu;
  • možnost osobního i profesního růstu a dlouhodobé spolupráce;
  • nástup možný ihned.

Preferred experience

Co požadujeme?

  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni C1 (slovem i písmem);
  • zkušenost s projektovým řízením velkou výhodou;
  • logické myšlení, orientace v datech a schopnost jejich interpretace;
  • pečlivost, organizační a komunikační schopnosti;
  • aktivní a konstruktivní přístup k řešení problémů;
  • uživatelská znalost balíčku MS Office (zejména Excel a PowerPoint).

Want to know more?