GoodCall

  • Human Resources, Job Training, Recruitment
  • Praha, Brno, Liberec, Zlín
  • www.goodcall.eu
GoodCall

O Lan

Kandidáti občas „bojují“ s jejím jménem. Lan Anh je jméno a Tran Ba příjmení. Nikdo ji ale neřekne jinak než Lan. Narodila se v Česku a česky mluví lépe než vietnamsky, ale i přesto nedá dopustit na asijskou kuchyni. Zárověň si však skvěle pochutná i na svíčkové nebo na vepřo knedlo zelo. Kromě práce ještě studuje. Volný čas tráví nejraději s přáteli a dobrým jídlem někde v „allyoucaneat“ restauraci. Nejraději chodí na running sushi. Nedávno si vyzkoušela Brasileiro, a to je teď její favorit číslo jedna.

GoodCall
GoodCall
GoodCall

Sledovat!

Seznam se s Lan

Pečuje o kandidáty, kteří mají zájem pro firmu pracovat, a zároveň je sama aktivně vyhledává. Je první člověk, se kterým jsou uchazeči v kontaktu. Přivítá je a provádí celým výběrovým řízením až do chvíle, kdy se stanou jedním nebo jednou z nich. Poté je předává do rukou kolegů z People Care týmu. Ti s nimi podepíší smlouvu, předají materiály a naplánují úvodní školení. Ona pak už jen s radostí sleduje posun každého nového kolegy, pro kterého je práce v GoodCall první pracovní zkušeností stejně, jako byla před téměř dvěma lety pro ni.

Když obdrží životopis

Když ji na stole přistane životopis, telefonicky kontaktuje kandidáta. Pobaví se s ním o tom, co by chtěl dělat, trochu se oťukají a pozve ho na pohovor. Po pohovoru se zpravidla do dvou dnů ozývá s výsledkem. Pokud kandidát uspěl, zve ho na další část pohovoru – Assessment Centrum. Po dvou dnech se opět hlásí kandidátovi s výsledkem a zpětnou vazbou na jeho výkon. Poslední část výběrového řízení je Demo. Je to den na zkoušku, kdy si kandidát vyzkouší práci v daném týmu. Na konci dne si společně sednou, a pokud se kandidátovi práce i prostředí u nich líbilo, naváží spolupráci.

Vložit profil na své webové stránky