Key Account Manager
Epico

Epico

  • Permanent contract
  • Prague

The company

Epico

Epico

  • Electronics / Telecommunications
  • From 15 to 50 employees

The job

  • Prague

Poznáte je?

Epico vzniklo v létě 2014, kdy se Martin Habina s Romanem Nováčkem rozhodli, že by chtěli podnikat společně. Rozhodli se zaměřit pro příslušenství na chytrá zařízení kompatibilní se značkami jako je například Apple a Samsung, které Martin našel v roce 2013 na své první cestě do Číny. Pro oba byla důležitá kvalita, moderní technologie, ale také udržitelnost a ekologie. To vše v kombinaci s minimalistickým funkčním designem, aby veškeré příslušenství nejen že perfektně fungovalo, ale aby také dobře vypadalo, a to ať už na pracovní schůzce, v domácnosti či na cestách. A na těchto hodnotách staví do dnes, díky čemuž firma aktuálně působí na více než 25 světových trzích a patří mezi hlavní dodavatele řetězců Apple Premium Reseller.

Epico
Chcete se dozvědět více o Epico?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Jak by mohl vypadat tvůj den?

Na této pozici je důležité o jaký den se jedná. Začátkem týdne budeš hlídat návrhy týdenních objednávek formou komisního prodeje a jejich doručení. Je důležité, aby zákazník nikdy neměl v regálu Epico prázdné místo. Každý den ráno si projdeš mail/to-do a srovnáš si priority. Jelikož se snažíme být k zákazníkovi opravdu flexibilní, tak se priority můžou lišit každým dnem. Jednou to bude ASAP dodání vzorků mimo EU a jindy to zase může být neodkladný skype call se zákazníkem, který bude řešit problém s dodáváním zboží. Od tebe budeme očekávat celkový přehled, komunikativní a pozitivní přístup.

O nabízené pozici:

Key Account Manager je skvělý partner našich zákazníků, který zjišťuje jejich potřeby a je s nimi v neustálém kontaktu. Stará se o to, aby naši zákazníci vždy měli na pultech svých obchodů naše aktuální portfolio produktů. Zjišťuje potřeby zákazníků a navrhuje nové produkty na základě svých analýz. Je důležité, aby si s partnery vytvořil přátelský, ale zároveň profesionální vztah.

Co budeš mít na práci?

  • Pravidelná komunikace a péče o stávající klienty
  • Návrhy týdenních objednávek a jejich úpravy
  • Představení a zalistování nových produktů
  • Administrativa v interním systému K2 (objednávky, RMA, fakturace)
  • Reporting prodejů a řešení případných výpadků
  • Komunikace s expedičním skladem a určování priorit v odesílání zboží klientům

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme?

  • Výborné organizační a komunikační dovednosti
  • Analytické myšlení a znalost skladového hospodářství
  • Angličtina na výborné komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Profesionální přístup, spolehlivost, důslednost
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Reprezentativní vystupování
  • Základní funkce Excelu (základní vzorce pro práci s daty a pro tvorbu ceníků)
  • Práce v interním systému

Co nabízíme?

  • Moderní kancelář v Praze s pohodlným vybavením
  • My, tedy přátelský a mladý kolektiv
  • Využití HO 4x do měsíce
  • Notebook, který můžeš v klidu používat pro osobní účely
  • Třináctý plat a další bonusy dle obratu
  • Roční navýšení platu o % nárůst inflace
  • Budget na firemní produkty
  • Multisport karta
  • Firemní tarif
  • Výuka angličtiny na pracovišti (v pracovní době)
  • Zdravé a fresh občerstvení každý den

Proces náboru

Nejdřív nám dej o sobě vědět
Napiš nám proč se k nám chceš přidat a co můžeš nabídnout?

Vyplň nám dotazník
Kolegyně Andrejka ti pošle dotazník, který potřebujeme do tří dnů poslat zpět. Neboj se a klidně buď kreativní a hlavně svůj/svoje.

Potkáme se po telefonu
Budu chtít vědět pár základních údajů. Řeknu ti více o pozici a budeš mít prostor se zeptat na to co tě zajímá.

Potkáme se u dobré kávy u nás na Andělu
Uvidíme se osobně a případně se potkáš s budoucím nadřízeným.

Čeká tě den na “zkoušku”
Nejedná se o celý den, ale o 2-4 hodiny. Je pro nás důležité, aby si tým sedl jak po pracovní stránce, tak i po té lidské. Také si vyzkoušíš náš open space a zjistíš jestli je ti tu s námi dobře. V neposlední řadě tě čeká pár úkolů.

Finální rozhodnutí
Když už máme předešlé kroky za sebou, tak víme jestli to bude dlouhodobě klapat nebo ne 😊

Epico

Epico

Interested in this offer?

  • Add to favorites
  • Share on LinkedIn
  • Share on Facebook
  • Share on Twitter