Tato pozice již není k dispozici.

Key Account Manager s EN

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Epico
Epico

Pozice

Popis pozice

O nabízené pozici:

Co si pod touto rolí můžeš představit?

Každý KAM má přidělené B2B zákazníky, které má na starosti. Jedná se jak o tuzemské zákazníky, tak i o zahraniční. S českými klienty se setkává i osobně.

Stará se o to, aby naši zákazníci vždy měli na pultech svých obchodů naše aktuální portfolio produktů. Zjišťuje potřeby zákazníků a navrhuje nové produkty na základě prodejních analýz. Je důležité, aby si s partnery vytvořil přátelský, ale zároveň profesionální vztah.

Každý KAM má k sobě Client Support Specialistu, který mu pomáhá s běžnou denní agendou. Tzn. řešení reklamací, zadávání objednávek, fakturace atd. Nicméně i KAM musí umět tuto rutinní administrativu.

Co přesně bude tvým úkolem?

  • pravidelná komunikace a péče o stávající klienty
  • návrhy týdenních objednávek a jejich úpravy
  • představení a zalistování nových produktů
  • administrativa v interním systému K2 (objednávky, RMA, fakturace)
  • komunikace s expedičním skladem a určování priorit v odesílání zboží klientům
  • reporting prodejů a případné řešení výpadků zboží
  • nastavování procesů se zákazníkem (RMA, komisní prodeje, marketingové kampaně, prodejní akce/soutěže)
  • hlídání skladových zásob u zákazníka (dozásobení /případně stahování zboží)

Požadavky na pozici

Ano, potřebujeme právě tebe, protože:

  • máš skvělé organizační a komunikační dovednosti

  • analytické myšlení a znalost skladového hospodářství je ti vlastní

  • zvládáš skvěle komunikovat v EN

  • komunikace v němčině výhodou

  • máš profesionální přístup, jsi spolehlivá/ý, důsledná/ý

  • nechybí ti pečlivost a smysl pro detail

  • práce v excelu ti nedělá problém a to i při pokročilejším využití (svyhelda, sumif, vzorce, grafy atd.)

  • máš zkušenosti s prací v interním systému

Proč jít do toho s námi?

  • jsme stabilní společnost, která ti nabídne fixní plat + osobní hodnocení a také kvartální odměny

  • jsme otevřeni novým nápadům a chceme slyšet tvůj názor

  • dostaneš se do mezinárodního prostředí, aktuálně jsme ve 30 zemích!

  • budeš v moderní kanceláři na Smíchově s výhledem na Vyšehrad

  • jsme fajn kolektiv mladých lidí, na které se můžeš obrátit

Když se dohodneme, budou tě čekat naše benefity:

  • notebook, který můžeš v klidu používat i pro osobní účely

  • měsíční budget 1000 kč na firemní produkty

  • firemní tarif

  • multisport karta (400 kč/měsíčně)

  • příspěvek na fyzioterapii (800 kč/měsíně)

  • výuka angličtiny na pracovišti (částečně hrazená firmou a v pracovní době)

  • zdravé a fresh občerstvení

  • můžeš využít HO až 4x do měsíce

Proces náboru

Nejdřív nám dej o sobě vědět
Napiš nám proč se k nám chceš přidat a co můžeš nabídnout?

Vyplň nám dotazník
Kolegyně Bára ti pošle dotazník, který potřebujeme do tří dnů poslat zpět. Neboj se a klidně buď kreativní a hlavně svůj/svoje.

Potkáme se po telefonu
Po přijetí dotazníku se ti ozvu už já, Eva. ☺️ Budu chtít vědět pár základních údajů. Řeknu ti více o pozici a budeš mít prostor se zeptat na to co tě zajímá.

Potkáme se u dobré kávy u nás na Smíchově
Na osobním setkání v našich kancelářích tě přivítáme dobrou kávou i výhledem na Vyšehrad a Vltavu. Zakládáme si na příjemném prostředí a pohled na vodu prý uklidňuje. 🙂 Když si všechno sedne, čeká tě další část, tzv. „den na zkoušku“.

Čeká tě den na “zkoušku”
Pozvánka na zkušební den znamená 2-4 hodiny tvého času, který strávíš s námi v kanceláři při vypracování modelových úkolů. Je pro nás důležité, aby si tým sedl jak po pracovní stránce, tak po té osobní. Také si vyzkoušíš náš open space a zjistíš, jestli je ti tu s námi dobře. Poznáš tedy své potenciálně nové kolegy, přímého nadřízeného i naši COO, se kterými tě bude čekat vyhodnocení celého zkušebního dne.

Finální rozhodnutí
Po absolvování všech výše popsaných kroků už budou mít obě strany představu, jak by nám to společně mohlo fungovat. V případě, že se nám tvůj přístup k úkolům i jejich zpracování bude líbit a ucítíme, že jsme na podobné vlně, s radostí ti pošleme nabídku. ☺️ Náš náborový proces je rychlý a nepotřebujeme 3 týdny na rozhodování.

O manažerce týmu:

Manažerkou velkoobchodního týmu je naše Bety. Po úspěšné kariéře v basketbalu a dlouholeté zkušenosti ve vedení obchodního oddělení v korporátech se Alžběta rozhodla, že je třeba si plnit své kariérní touhy a být součástí firmy, ve které lze aplikovat změny a být u růstu firmy. Paralela mezi sportem a obchodem je pak nasnadě, jak sama říká, „Když chceš vyhrávat, musíš trénovat, což je aplikovatelné i pro business. Abys získal klienta a posunul svůj tým dál, musíš být připraven pro to něco udělat“. Ačkoliv vede v Epicu obchodní oddělení, na sport nezanevřela a věnuje se mu ve volném čase, stejně jako svým psíkům a zahradě.

Jestli tě práce u nás zaujala, pošli své CV a napiš pár řádků, proč se chceš přidat do týmu.
& it’s gonna be EPIC(o)!