ALEF

ALEF

  • Cyber Security, IT / Digital, SaaS / Cloud Services
  • Prague
  • View website

Na své stávající pozici zastřešuje organizačně tři technické týmy – Analytics, Collaboration a Software Development. V ALEFu pracuje od roku 2011 a je rád, že je součástí tak úspěšné a stabilní společnosti. Jeho motivací do dalších let jsou zvládnuté projekty a spokojení zákazníci. Novým kolegům říká: „Pracujme tvrdě, ale chytře a buďme vždy alespoň jeden krok před konkurencí“.

Snaží se řídit heslem, že život není jen o práci. Volný čas tráví nejčastěji s rodinou na výletech v přírodě. Opravdový relaxem je pro Mirka jízda na horském kole, cestování, hory či čtvrteční fotbálek s kamarády.

K ALEFu se Bára přidala na začátku roku 2016, aby pomohla s rozrůstajícím se náborem nových kolegů. Z pár projektů a částečného úvazku se stal nábor na plný úvazek, a tak se stala členem HR týmu v roli Recruitment specialista. Náboru se Bára věnuje celou svojí pracovní kariéru a praxi podpořila studiem vysoké školy v oboru Andragogika/Vzdělávání dospělých.

V ALEFu má na starosti kompletní nábor pro pobočku v České Republice, včetně podpory regionálních poboček. Vedle recruitmentu se věnuje také adaptaci nových zaměstnanců a HR projektům. Na její práci jí baví především různorodost a to, že pomáhá tvořit nové týmy.

Vedle pracovních povinností se věnuje svým dvěma dcerám, se kterými tráví veškerý volný čas. Když zbude čas, ráda sportuje a jezdí na výlety.

Michal je v ALEFu již od roku 2000 a postupně se vypracoval na Managing direktora ALEF NULA a.s., kterou zastává již několik let s cílem posouvat stále kupředu. ALEF je pro Michala jako jedna velká rodina, která se po těch dvou dekádách rozrostla o velký kus a tak z 15ti členné rodiny je nyní více jak dvou set členná a to jen v České republice.

Mezi největší úkoly jsou pro Michala stále dbát na obchodní fungování a rozvoj české pobočky, strategické plánování a koordinace s ohledem na cíle celé skupiny ALEF Group, která působí ve střední a východní Evropě.

Honza vede v ALEFu tým zaměřený na oblast datacentrových sítí a spolu se svými kolegy zastřešujou návrh, implementaci, školení a podporu řešení založených na platformě Cisco Nexus.

Je velikým technickým nadšencem, miluje vzdělávání se, získávaní nových zkušeností a zdolávání náročných výzev, což mu právě práce v ALEFu umožňuje. K společnosti se připojil již v roce 2015, jako systémový inženýr pro datová centra.

Jako Datová analytička v analytics týmu Zuzka provádí školení zákazníků, pre-salesové aktivity a s tím spojená podpora business týmu. Pomáhá svému týmu s dokumentací spojenou s technickým zadáním od zákazníků, vytváří prezentace a také podporuje marketingový tým s marketingovými aktivitami. Jelikož pracuje ve společnosti ALEF krátkou dobu, také se věnuje studiím týkající se datové platformy zvané Splunk.

Na společnosti ALEF oceňuje firemní kulturu, přátelskou atmosféru mezi kolegy, pracovní flexibilitu a možnost navrhovat vlastní nápady.

Když nepracuje, ráda si zajezdí na kole nebo se věnuje turistice. Je také hodně zapálená do hudby a když je možnost, ráda mixuje hudbu jako DJka v klubech nebo na různých místech s přáteli.

ALEF...

...působí na českém trhu již od roku 1994. Za tu dobu se vypracovala v předního poskytovatele řešení s přidanou hodnotou v oblasti informačních technologií. Spolu s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku, Rumunsku a Řecku je významným partnerem značek Cisco, NetApp, F5, Microsoft, AWS a dalších v regionu střední a východní Evropy.

Hluboké technologické znalosti jednotlivých řešení umožňují rozšiřovat nejen podíl samotných služeb, ale též portfolio nabízeních řešení a značek, mezi které například patří Splunk, AWS, Palo Alto a další. Tím hlavním, co ALEF odlišuje od ostatních je jedinečný přístup a zaměstnanci, kteří disponují dlouholetými špičkovými znalostmi

Koho hledají

ALEF si u každého člena teamu zakládá na přístupu a otevřenosti se učit novým věcem, ochotě se pouštět do nestandardních úkolů a dobrém vztahu ke spolupráci jak v teamu i směrem k partnerům a zákazníkům.

Do jejich teamů proto hledají všechny s těmito vlastnostmi, kteří jsou otevřeni netradičním výzvám a ochotni se dále aktivně posouvat ve svých znalostech.

Alefí DNA

V práci trávíme všichni velkou část svého života a i proto si berou za své vytvářet takové prostředí, které je přátelské a poskytuje možnosti k dalšímu rozvoji. Zakládají si především na osobním kontaktu a proto není úplně tradiční trávit většinu času na homeoffice, ale spíš jen příležitostně v situacích, kdy je potřeba mít na práci větší klid.

Aby si vše ještě více zpříjemnili, pořádají různé interní akce od různých teamových hospod, rodinné dny až po celofiremní teambulidingy. Cílem je totiž se do práce těšit a užívat si radost z dosažených výsledků.

Vložit profil na své webové stránky