Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA FINANČNÍHO PORADENSTVÍ

Plný úvazek
Příbram
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UNIQA interka

Pozice

Popis pozice

V týmu #UNIQAinterka to není jen o plnění cílů a překonávání se v prodejních statusech. Naše práce je hlavně o lidech, vztazích a prospěšném pocitu z kvalitně odvedené práce a z péče o klienty.

V #UNIQA interce se nikdy nebudete nudit. Ochutnávku naší práce a komunity získejte na kariérních stránkách https://uniqa.jobs.cz/obchodni-sit-cz nebo

Rádi Vás přivítáme do některého z našich prodejních týmů, které Vaši profesní zkušenost posunou zase o kousek dál.

Jak u nás vypadá pracovní den?

  • vzděláváme se – neustále se trénujeme, abychom byli v perfektní odborné a prodejní kondici
  • budujeme vztahy – každý den jsme v kontaktu s klienty, manažerem, trenéry a kolegy z týmu
  • pečujeme a nasloucháme – přání klienta a kvalitní servis jsou pro nás na prvním místě
  • pomáháme klientům rozumět světu financí – navrhujeme řešení šité na míru potřebám našich klientů

Proč se Vám bude líbit v #UNIQAinterka týmu? Nabízíme Vám:

  • velkou míru samostatnosti, rovnováhu mezi pracovním a osobním životem
  • skvělý adaptační plán pro Váš jednodušší rozjezd
  • nadstandardní finanční podporu v prvních dvou letech spolupráce v celkové výši až 540 tisíc korun, kterou vyplácíme nad rámec odměn za sjednané obchody (první rok až 25 tis. Kč / měs., druhý rok až 20 tis. Kč / měs.)
  • nadstandardní ohodnocení ve formě provizí, bonusů, příspěvků aj.
  • bohatý motivační program od účasti v zahraničních zájezdech až po věcné výhry a prestižní ocenění
  • propracovaný bezplatný systém vzdělávání a tréninků včetně potřebných odborných zkoušek a registrace u ČNB
  • produktovou nabídku komplexního finančního poradenství (pojištění, investice, penzijní produkty, stavební spoření, hypotéční, spotřebitelské a podnikatelské úvěry pod jednou střechou)
  • databázi klientů po složení odborných zkoušek
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
  • podporu pro založení a provoz vlastní pobočky
  • pomoc při budování a propagaci Vašeho jména prostřednictvím sociálních sítí a akcí ve Vaší komunitě
  • pestré společenské, kulturní a sportovní vyžití
  • možnost práce na dálku
  • slevy na firemní produkty
  • odměny při pracovním výročí
  • přátelskou komunitu a příjemné pracovní prostředí

Co bychom potřebovali ke spolupráci?

  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup k práci
  • dokončené středoškolské vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
  • pozitivní a blízký vztah k oblasti financí
  • chuť rozvíjet se a učit se stále něco nového
  • zájem hledat pro klienta vždy to nejlepší a chtít pro něj být opravdovým partnerem

UNIQA je místo, kde nikdy nikdo nezůstává sám. Jsme tým ochotných kolegů připravených Vám vždy podat pomocnou ruku.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Benefits

  • Provize z prodeje
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Dovolená více než 5 týdnů
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Profesní/osobní kouč
  • Vyhrazený čas na inovace