OBLASTNÍ ADMINISTRATIVA

Plný úvazek
Olomouc
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UNIQA interka

Pozice

Popis pozice

Přemýšlíte nad novou prací a baví Vás administrativa a k tomu byste chtěli uzavírat i smlouvy? Chcete být součástí stabilní finanční skupiny a plnit sny sobě i svým klientům? Jste komunikativní, chcete pracovat v přátelském prostředí a vidět za sebou výsledky své dobře odvedené práce?

Hledáme šikovného člena do naše týmu, který se bude starat o zajištění chodu oblastního ředitelství a klientský servis. Můžete se těšit na velkou podporu ze strany UNIQA od samotného začátku, zaškolení je samozřejmostí.

Umíte to s lidmi? Rádi komunikujete a chtěli byste pečovat o klienty v zákaznickém centru?

Máte smysl pro fair play? Neexistuje pro Vás méně a více důležitá otázka?

Jste pečlivá a zodpovědná osoba? Chtěli byste být zodpovědní za zajištění provozu oblastního ředitelství?

POKUD ANO, TAK JSTE TADY NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Co bude náplní Vaší práce?

  • zodpovědnost za zajištění provozu oblastního ředitelství (chod zákaznického centra a kanceláří)
  • administrativní podpora oblastního ředitele (zpracování korespondence a předložené produkce, evidence, reporting, organizace schůzek, školení a interních porad…)
  • administrativní a technická podpora finančních poradců v oblastním ředitelství
  • péče o stávající i nové klienty v zákaznickém centru

Co od Vás očekáváme?

  • výbornou komunikaci
  • samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup k práci
  • dokončené středoškolské vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
  • pozitivní a blízký vztah k oblasti financí
  • chuť rozvíjet se a učit se stále něco nového
  • snahu najít pro klienta vždy to nejlepší a být pro něj opravdovým partnerem
  • výhodou je složená odborná zkouška pro zprostředkování pojištění, penzijních a investičních produktů (možnost dodělat s výraznou podporou UNIQA až po nástupu)

Co Vám nabízíme?

  • zaškolení pro Váš jednodušší rozjezd a následně bezplatné vzdělávání
  • přátelské pracovní prostředí
  • poskytnutí standardních pracovních pomůcek jako je mobilní telefon a notebook
  • možnost využití firemních produktů
  • měsíční fixní příjem a variabilní příjem plynoucí z poskytnutého klientského servisu
  • registraci u ČNB včetně zaplacení správních poplatků
  • možnost sjednávat produkty napříč finančním trhem (pojištění; investice; penzijní produkty; stavební spoření; hypoteční, spotřebitelské a podnikatelské úvěry)
  • možnost kariérního růstu; díky novému kariérnímu modelu UNIQA se i Vy můžete stát úspěšným manažerem s vlastním týmem poradců nebo ředitelem generální agentury s krásnou pobočkou
  • podporu při budování kariéry a propagaci Vašeho jména
  • spolupráci na DPP a zároveň OSVČ
  • firemní benefity

UNIQA je místo, kde nikdy nikdo nezůstává sám. Jsme tým ochotných kolegů připravených Vám vždy podat pomocnou ruku. Těšíme se na Vás!

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Benefits

  • Provize z prodeje
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Profesní/osobní kouč
  • Vyhrazený čas na inovace