Tato pozice již není k dispozici.

FINANČNÍ PORADCE S NADSTANDARDNÍ DVOULETOU PODPOROU

Plný úvazek
Liberec
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UNIQA interka

Pozice

Popis pozice

Přemýšlíte nad novou prací ve finančním prostředí? Chcete být součástí stabilní finanční skupiny a plnit sny svým klientům?

V UNIQA Vám garantujeme vysoce nadstandardní pomoc a podporu od samotného počátku Vaší kariéry. Nebojíme se napsat, že máme TOP adaptační program pro nové kolegy.

Nemusíte mít předem složené žádné zkoušky a nemusíte řešit finance. Právě díky skvělému adaptačnímu programu budete mít u nás jednodušší rozjezd, bezplatné vzdělávání a za dodržení stanovených podmínek i nadstandardní finanční podporu na celé první dva roky.

Co bude náplní Vaší práce?

  • vzdělávání se
  • spolupráce s manažerem, trenéry a dalšími kolegy
  • schůzky s klienty (osobní nebo on-line)
  • zprostředkování finančních produktů a servisní péče o klienta

Co od Vás očekáváme?

  • výbornou komunikaci
  • samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup k práci
  • dokončené středoškolské vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
  • pozitivní a blízký vztah k oblasti financí
  • chuť rozvíjet se a učit se stále něco nového
  • pro klienta hledáte vždy to nejlepší a chcete pro něj být opravdovým partnerem

Co Vám nabízíme?

Všichni naši finanční poradci, manažeři obchodních skupin a ředitelé generálních agentur pracují pro UNIQA jako fyzické osoby podnikající nebo právnické osoby. Přinášíme tím každému velkou míru samostatnosti, která je ovšem vždy doplněna výraznou podporou UNIQA.

Dále:

  • skvělý adaptační plán pro Váš jednodušší rozjezd
  • bezplatné vzdělávání; seznámíme Vás se společností, našimi produkty, naučíme Vás komunikovat s klientem, vést prodejní rozhovor, osvojíte si prodejní dovednosti aj.
  • nadstandardní finanční podpora na celé první dva roky (první rok až 25 tis. Kč / měs., druhý rok až 20 tis. Kč / měs.) = až 540 tisíc
  • nadstandardní provize za sjednané smlouvy a za jejich následný servis, účast na motivačních akcích a soutěžích
  • možnost sjednávat produkty napříč finančním trhem (pojištění; investice; penzijní produkty; stavební spoření; hypotéční, spotřebitelské a podnikatelské úvěry)
  • možnost kariérního růstu; díky novému kariérnímu modelu UNIQA se i Vy můžete stát úspěšným manažerem s vlastním týmem poradců nebo ředitelem generální agentury s krásnou pobočkou
  • podporu při budování a propagaci Vašeho jména
  • sdílení kontaktů na stávající i nové klienty vč. účasti na klientských kampaních
  • administrativní podporu a zázemí na jednom z našich 170 ti obchodních míst
  • spolupráce na IČ - zřizuje ČNB

UNIQA je místo, kde nikdy nikdo nezůstává sám. Jsme tým ochotných kolegů připravených Vám vždy podat pomocnou ruku. Těšíme se na Vás!

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Benefits

  • Provize z prodeje
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce