Tato pozice již není k dispozici.

Specialista konsolidace účetních výkazů s IFRS

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

Pojďte nám pomoci s finančním reportingem do jedné z největších společností v ČR ORLEN Unipetrol

Máme pro Vás pár dobrých důvodů, proč začít svou novou a lepší kariéru právě v ORLEN Unipetrol:

• Zaměstnání je u nás jistota, jsme jediným zpracovatelem ropy v České Republice a rafinerie se nemůže jen tak zastavit, ta musí jet pořád. Jsme jedním z nejtradičnějších zaměstnavatelů v regionu a na trhu úspěšně působíme již více než 80 let.
• Bezkonkurenční benefity: 130% bonus ze základní mzdy (13. a 14. plat), sleva na pohonné hmoty, odměna za doporučení nového kolegy 20 000 Kč, stravenka 110 Kč/den, Multisportka jen za 250 Kč, příspěvek až 7 000 Kč na jedno dítě na dětskou rekreaci, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, bonus 20.000 Kč při narození dítěte, poukazy do Premiere Cinemas (Teplice, Praha, Olomouc), vstupenky do Zoo, vstupenky na hokej (HC VERVA) a Aquapalace v Praze a řada dalších skvělých benefitů.

NĚCO MÁLO O NÁS:

Jsme jediný zpracovatel ropy v ČR, největší výrobce plastu a vlastník největší sítě čerpacích stanic Benzina ORLEN. Náš tým tvoří v ČR bez mála 5 000 kolegů a kolegyň a jsme největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji. Jsme také vlastníkem hokejového klubu HC Verva Litvínov.

S ČÍM NÁM MŮŽET POMOCI?

• S měsíčním i ročním reportingem finančních a nefinančních ukazatelů za svěřené společnosti.
• Budete spolupracovat na zpracování konsolidovaných výsledků dle mezinárodních standardů účetního výkaznictví.
• Očekáváme spolupráci při auditu vybraných účetních závěrek v rámci roční indidividuální i konsolidové účetní závěrky.
• Neobejdete se ani bez přípravy a zpracování ad-hoc reportů dle požadavků od managementu.
• Čeká Vás samozřejmě i komunikace s externími i interními auditory a nebo třeba se statistickým úřadem.

CO BUDETE POTŘEBOVAT PRO ÚSPĚCH?

• Znalost CAS a IFRS.
• Zkušenost s problematikami konsolidace nebo alespoň povědomí o konsolidací účetní závěrky.
• Je to práce s čísly a budete tu potřebovat silné analytické schopnosti a také schopnosti propojit čísla s obchodními problémy.
• Bude se Vám hodit zkušenost se SAP a Hyperion (není však podmínkou, rádi Vás zaučíme).
• Základní či lehce pokročilá znalost AJ.
• Musíte si rozumět s MS Office, zejména s Excelem.
PRACOVNÍ DOBA: Pružná pracovní doba – 37,5 hod. týdně

MÍSTO VÝKONU: Praha
DATUM NÁSTUPU: dohodou

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Manažerský motivační program
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".