Tato pozice již není k dispozici.

Poradce pro firemní klientelu - Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Baví Vás kontakt s lidmi a tvorba neotřelých řešení? Znáte firemní bankovní produkty a cítíte, že máte potenciál pro obchodní a komunikační dovednosti nebo jste zkušený obchodník a vnímáte, že nastal čas udělat další krok ve Vaší kariéře? Ať už jste junior, medior či senior, chceme Vás!

Přijměte naši výzvu a přidejte se do našeho týmu! Hledáme nového kolegu/kolegyni pro práci s firmami a majiteli firem, kteří už v byznysu něco dokázali a jsou proto zajímavými obchodními partnery a inspirací.

ZAJÍMAVÁ PRACOVNÍ NÁPLŇ JE SAMOZŘEJMOSTÍ

  • dostanete příležitost vybudovat a rozšířit stávající portfolio klientů o firmy dle vlastních představ v rámci Prahy a Středočeského kraje
  • s klienty, firmami napříč všemi branžemi i s vlastníky firem, si sami vybudujete dlouhodobý vztah a stanete se jim partnerem v podnikání
  • získáte velmi dobrý přehled o podnikatelském prostředí, finanční situaci klientů, segmentu a konkurenci
  • můžete se vypracovat mezi naše nejseniornější obchodníky a získat příležitost pro další kariérní růst

PRÁCE V UNICREDIT BANK MÁ SMYSL

  • klientovi můžete nabídnout špičkové produkty od účtů, přes financování, leasing nebo factoring
  • nebudete se v práci nudit - ráno se procházíte ve výrobní hale, zatímco odpoledne řešíte s jiným klientem podmínky úvěrové smlouvy
  • při jednání s klienty Vás budou podporovat specialisté od úvěrového analytika až po odborníky na specializované produkty (treasury, nemovitostní financování, leasing, faktoring)
  • v týmu si užijete i nepracovní chvilky díky různým zaměstnaneckým akcím (sportovní hry, vánoční večírek a další neformální akce ve fajn kolektivu)

POJĎTE TO S NÁMI ZKUSIT!

  • chcete dělat práci, co má smysl - ne prodávat produkty, ale nacházet řešení pro klienta
  • umíte identifikovat a využít obchodní potenciál
  • obchod Vás baví a máte chuť své portfolio i nadále rozšiřovat
  • vyznáte se v podnikatelském prostředí
  • rozumíte alespoň finanční analýze a finančním výkazům
  • nebojíte se AJ

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - narozeninové volno, sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené, 20 000+ benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte
SPOJUJE NÁS DIVERZITA - příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - získání zkušeností napříč bankou (případně I v zahraničí) a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (stáže/mentoring), zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, programy pro talenty a budoucí manažery
JSME JEDEN KOLEKTIV - pořádáme akce pro naše zaměstnance, těšit se můžete na sportovní hry i Vánoční večírek

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".