Hledáme finančního experta/ku v bankovnictví na náměstí Míru Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Pozice

Popis pozice

Máte zkušenosti v bankovnictví, bavilo by Vás budování vztahů s klienty z řad podnikatelů a menších firem a rád/a byste se podílel/a na akvizici nových klientů? Finance Vás baví a nechybí Vám ani odhodlání pro další krok v kariéře?

Tým zkušených bankéřů a bakéřek na náměstí Míru v Praze hledá posilu, která se nebojí komunikace s perspektivními klienty.

Co budete dělat?

  • Budování vztahů s klienty z řad podnikatelů a menších firem
  • Správa a rozvíjení klientského portfolia, budování dlouhodobých vztahů s klienty
  • Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
  • Poskytování profesionálního poradenství včetně oblasti financování (provozní, investiční úvěry)
  • Využívání cross-sellingu s cílem maximálně vytěžit tržní potenciál
  • Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
  • Sledování podnikatelského prostředí a konkurence, hledání nových obchodních příležitostí

Ideální kandidát/ka má:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Praxi v oblasti prodeje finančních služeb pro malé firmy a živnostníky
  • Znalost finančních výkazů a jejich analýzy
  • Obchodního ducha a prodejní dovednosti podmínkou
  • Samostatnost, aktivitu a zodpovědnost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Co Vám nabízíme?

  • Možnost kariérně růst třeba až na manažerskou pozici
  • Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích
  • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč
  • 5 týdnů dovolené, narozeninové volno, Sick days, 4 dny na regeneraci
  • Možnost zřídit si Multisport kartu
  • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašeho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte.
  • Postaráme se i o váš rozvoj pomocí mentoringových programů nebo programů pro talenty a budoucí manažery.
  • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít na pivo nebo vyjet na teambuilding.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".