Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA REPORTINGU - Olomouc

Plný úvazek
Olomouc
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Tým datového reportingu Raiffeisenbank v Olomouci, který má na starosti vývoj a správu procesních reportů, hledá kolegu/kolegyni pro tvorbu reportů. Máte chuť se učit, pracujete rádi s daty a umíte samostatně řešit analytické úlohy? Zkuste to u nás.

Co bude vaším úkolem?

  • Tvorba pravidelných i ad-hoc reportů.
  • Přenos business zadání do datového pohledu jako vstup do dashboardů.
  • Interpretace výsledků.
  • Spolupráce napříč týmy při implementaci reportingových řešení.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Máte základní znalosti s SQL/PLSQL.
  • A MS Excel na pokročilé úrovni.
  • Máte schopnost interpretace připravených dat.
  • Jste samostatný/á a svou práci odvádíte zodpovědně.
    Co může být Vaší výhodou?
  • Základní znalost VBA.
  • Zkušenost s Power BI.

A co získáte u nás?

  • Flexibilní přístup – najdeme společný model pracovní spolupráce.
  • Zajímavou práci s moderní technologií pro stabilního zaměstnavatele.
  • Mladý a přátelský kolektiv.
  • Prostor pro seberealizaci a skvělou příležitost pro osobnostní, profesní a kariérní rozvoj.
  • Dále pak skvělou nabídku benefitů. Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvky formou kafeterie, ve které bude jen na vás na co budete chtít částku, kterou vám na rok přidělíme použít. Můžete si zaplatit část dovolené, nebo jazykový kurz, nebo také nějaký sport. Stravenky a příspěvky na životní pojištění a penzijko jsou samozřejmostí.
  • 2 plně hrazené Flexi dny (dny volna na to, když vám bude nevolno, nebo si budete potřebovat zkrátka něco zařídit).
  • Příjemné a dostupné místo výkonu práce v Olomouci (hned u vlakového nádraží).

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz nebo na Instagramu @zivotvraiffce.

Benefits

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce