Tato pozice již není k dispozici.

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA INVESTICE

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Do týmu Investments v Raiffeisenbank hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Produktový specialista pro oblast investic. Hledáme samostatného, proaktivního kolegu, který se bude realizovat v zodpovědné práci a bude aktivně podílet na tvorbě a řízení vybraných investičních produktů (podílové fondy, fondy kvalifikovaných investorů, akcie, dluhopisy či investiční certifikáty) klientům banky.

Co budete na této pozici dělat?

  • Budete v rámci týmu i samostatně zodpovídat za zlepšování procesů a evidenci změn v interních systémech banky
  • Připravovat podklady a komunikaci ohledně investičních produktů pro pracovníky z pobočkové sítě a odpovídat na jejich dotazy.
  • Spolupracovat na přípravě nových investičních produktů a související dokumentace.
  • Budete zodpovědný/á za konkrétní oblasti a metodiky v rámci oddělení.
  • Při plnění svěřených úkolů budete často komunikovat a spolupracovat s ostatními odděleními banky (Sales, Legal, Compliance, IT, Branch support, Segmentové řízení a další).

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte zkušenost z bankovnictví a orientujete se v bankovních produktech, včetně alespoň základní znalosti investičních produktů (podílové fondy, certifikáty, dluhopisy a další).
  • Jste pečlivý/á, samostatný/á a máte chuť se učit novým věcem.
  • Nechybí vám analytické uvažování, k řešení zapeklitých situací přistupujete i jinak, než v zajetých kolejích.
  • Máte schopnost plánování na delší časové období. Neuvažujete o věcech pouze v krátkodobém horizontu.
  • Změna zadání v průběhu vás nezaskočí a poradíte si. Nechybí vám schopnost analyzovat situace za chodu a prioritizovat.
  • Preferujeme kandidáta s výborným psaným projevem v českém jazyce a alespoň průměrnou znalostí anglického jazyka.

A co nabízíme my?

  • Dobře fungující a přátelský tým.
  • Možnost vzdělávat se, diskutovat a příležitost realizovat se v tom, co vás v investování baví a zajímá.
  • Práci z kanceláře i z Home office podle domluvy.
  • 5 týdnů dovolené + 3 flexi days.
  • Flexibilní systém benefitů, sami si vyberete, co budete chtít využít. V nabídce je stravné, Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní pojištění, firemní školka a mnoho dalšího.

Jdete do toho s námi? Pokud ano, rádi o Vás uslyšíme! Reagujte na tento inzerát a pošlete nám svůj životopis nebo profil na LinkedIn.

Těšíme se na Vás!

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz