PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA RL - REAL ESTATE

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Outlook
Excel

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Společnost Raiffeisen – Leasing, s.r.o., působí na trhu od roku 1994 a je součástí finanční skupiny Raiffeisenbank. Navazuje na více než 140 letou tradici v poskytování komplexní nabídky finančních produktů fyzickým osobám, malým a středním firmám i korporátním klientům. Právě nyní hledáme nového kolegu/novou kolegyni do našeho týmu pro financování nemovitostí.

U nás je to o vás? SAMOZŘEJMĚ!

Co vás na této pozici čeká?

  • Právní podpora aktivit společnosti v oblasti financování nemovitostí
  • Aktivní spolupráce při zpracování obchodních případů včetně revize smluvní dokumentace a ohodnocení právního rizika transakcí
  • Řešení problémových obchodních případů ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti i externisty
  • Právní podpora správního a stavebního oddělení a oddělení vlastního developmentu
  • Komunikace s externími advokátními kancelářemi a jejich koordinace
  • Právní podpora společnosti ve všech dalších oblastech včetně oblastí nespadajících do běžných obchodních aktivit společnosti

Pozice vám sedne, pokud:

  • Máte ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě
  • Je Vaše předchozí právní praxe alespoň 3 roky (praxe v advokacii bude vaší výhodou)
  • Máte rozsáhlejší zkušenost v nemovitostech, závazcích, úpadkovém právu a ve společensko-právních věcech
  • Máte uživatelskou znalost MS Office (Word, Outlook, základy Excel), Beck-online
  • Máte vysokou odolnost vůči stresu a ochotu se učit nové věci
  • Jste samostatný/á, důkladný/á s organizačními a komunikačními dovednostmi
  • Máte znalost anglického jazyka na dobré úrovni

Na co se můžete těšit?

  • Na zajímavou práci v perspektivní společnosti, která je v dané oblasti leaderem trhu
  • Na flexibilitu a po zapracování pravidelný Home Office (práce vhodná i pro kandidáty s dětmi, kteří chtějí dosáhnout svůj work-life balance)
  • Na možnost zkráceného úvazku (až 0,75)
  • Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny. Další extra volno je vám k dispozici pro významné životní události. Samozřejmostí jsou extra volné dny za loajalitu či možnost 4 dnů studijního volna. Čím déle budete s námi, tím více volna budete mít
  • Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co vás těší – stravenky, cestování, kulturu, sport a mnohé další. Dostanete každý rok 29.000 Kč, po 3 letech se příspěvek zvedne na 36.000 Kč
  • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb
  • Zvýhodněná karta MultiSport, výhodnější mobilní tarif nebo odměna za doporučení nové kolegyně či kolegu jsou samozřejmostí
  • Nástup možný ihned

Zaujala vás naše nabídka? Tak se neváhejte přihlásit!

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".