PHONE BANKER - PŘÍCHOZÍ VOLÁNÍ

Plný úvazek
Teplice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Rádi si povídáte a ještě raději pomáháte ostatním? Staňte se součástí 10 -15 členného týmu PŘÍCHOZÍ infolinky, která spadá do útvaru Call centrum Teplice. Vaším úkolem bude starat se o příchozí požadavky klientů a komunikovat s kolegy v týmu i v dalších útvarech banky

V případě, že uspějete, získáte příjemný kolektiv, který drží při sobě a je pro každou legraci.

Čemu se budete u nás věnovat?

  • Stanete se pro naše klienty přítelem na telefonu. Budete jim poskytovat perfektní servis, rychle a kvalitně zodpovídat jejich dotazy a řešit jejich požadavky, mezi které patří například žádosti o blokace karet, dotazy na produkty a postupy či pomoc při orientaci v internetovém a mobilním bankovnictví.
  • Budete spolupracovat s pobočkovou sítí a s odbornými útvary Raiffeisenbank.

Pozice Vám sedne pokud?

  • Máte ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Umíte pracovat s PC. Využívat budete bankovní aplikace, MS Office a internet.
  • Jste časově flexibilní, pracujeme na směny – ranní/odpolední včetně víkendů a svátků.
  • Máte velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální přístup k zákazníkovi.
  • Jste samostatný/á a cílevědomý/á, rád/a soutěžíte a úspěchy ostatních jsou pro vás motivací být ještě lepší.
  • Stresová situace vás nepoloží, naopak, je pro vás výzvou.
  • Vyžadujeme čistý trestní rejstřík.
  • Ovládáte anglický jazyk – pokud jste schopný se domluvit anglicky se zahraničním klientem, tak vás za to odměníme.

Na co se můžete těšit?

  • Motivující finanční ohodnocení (fixní a variabilní složku mzdy).
  • Stabilní zaměstnání a zázemí prestižní mezinárodní banky.
  • Zajímavou příležitost nastartovat kariéru. U nás máte možnost zúročit vědomosti nabyté studiem, dále je rozvíjet a časem třeba i předávat svým podřízeným v roli supervizora nebo se uplatnit na pobočce jako špičkový bankéř.
  • Otevřenou a dynamickou firemní kulturu – práci v mladém přátelském kolektivu a moderním příjemném prostředí.
  • Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co vás těší - stravenky, cestování, kulturu, sport a mnohé další. Od 0 - 3 let dostanete každý rok 29 000 Kč a s dalšími roky váš rozpočet stále stoupá.
  • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb – např. Premier Cinema, O2, Čedok, ČD, palivové karty u MOL a Benziny.
  • Kromě 25 dnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny, k tomu narozeninový den a den na dobrovolničení. Samozřejmostí jsou volné dny za loajalitu či možnost až 4 dnů studijního volna.
  • Propracované zaškolení, interní přednášky či kurzy a certifikace od ČNB zvýší vaši kvalifikaci. Velice rychle u nás můžete získat punc špičkového odborníka ve světě financí.

Máte nutkání se připojit do našich řad? No tak do toho. Dejte nám o sobě vědět.

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz