Tato pozice již není k dispozici.

IT BUSINESS ANALYST S HOME OFFICE

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Do jednoho z našich týmů hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici IT Business analytika. Pokud máte aspoň minimální zkušenosti v této oblasti, baví vás komunikace a analýzy, zkuste to s námi.

Těšit se můžete na možnost flexibilní pracovní doby včetně home office či spoustu možností profesního a osobního rozvoje. To je jen malá ochutnávka výhod, které na vás čekají. Přidejte se k nám. U nás je to o vás.

Co vás u nás čeká?

  • Zmapování business prostředí a komunikace s klíčovými uživateli.
  • Zprostředkování komunikace mezi odděleními.
  • Sběr a analýza business požadavků.
  • Tvorba specifikace dle požadavků a následná analýza dopadů na systémy.
  • Spolupráce s IT na řešení business požadavků.
  • Návrh architektury systémů a jejich rozvoje.
  • Spolupráce s oddělením Process management.

Jak si vás představujeme?

  • Máte praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky.
  • Angličtinu a češtinu máte na úrovni minimálně B2.
  • Orientujete se ve vývojovém cyklu IT.
  • Jste samostatný, spolehlivý a máte analytické myšlení.
  • Máte zkušenost s některým z CASE nástrojů – Enterprise Architect či jiné…

Co benefity a další výhody? SAMOZŘEJMĚ.

Home office a flexibilní pracovní doba jsou u nás standardem. V našich kancelářích v budově City Tower si navíc užijete úžasný výhled na metropoli.

Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny a další volno je vám k dispozici pro významné životní události nebo v podobě volného narozeninového dne. Volnem vás odměníme i za loajalitu, takže čím déle budete s námi, tím více volna budete mít.

Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co vás těší – cestování, kulturu, sport, stravenky, rozvoj a mnohé další. První rok dostanete 14 000 Kč, po roce již 27 000 Kč a s dalšími roky váš rozpočet stále stoupá.

Propracované zaškolení, interní přednášky či kurzy.

Kariérní růst pro nás není prázdná fráze. V Raiffce rádi dáváme našim lidem šanci růst, takže téměř všechny manažerské pozice obsazujeme interně.

Benefity jsou skvělé, ale interní průzkumy dokazují, že naši lidé nejvíc oceňují neformální vztahy. Nejvíce si naši zaměstnanci pochvalují dobrou spolupráci v týmech a respekt ze strany manažera. Ctíme kulturu důvěry a férového prostředí, ve kterém se lidé nebojí říkat svůj názor a mluvit o chybách.

Jdete do toho s námi? Pošlete nám váš životopis nebo odkaz na LinkedIn profil reakcí na tento inzerát. Těšíme se na vás!

Více o nás se můžete dozvědět na našich sociálních sítích. #zivotvraiffce

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Možnost studijního volna

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".