Tato pozice již není k dispozici.

CLOUD PostgreSQL ADMINISTRÁTOR/KA

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Oracle
Postgresql
Aws

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Seniorní tým databázových administrátorů a administrátorek rozšiřuju tým a hledá zkušeného kolegu nebo kolegyni, který/á má rád/a cloudové technologie a který/á pomůže s administrací a rozvojem PostgreSQL databází v naší bance.

Baví vás řešení obtížných situací a hledání nejvhodnějších cest, které povedou ke stabilnímu provozu IT systémů? Náš tým je moderní a otevřený novým výzvám. Vítáme inovativní myšlení a přístup ke zlepšování našich IT systémů. Pojďte spolu s námi budovat moderní a flexibilní databázové prostředí pro stabilní provoz banky.

U nás je to o Vás.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • Rozvíjet databázovou architektury PostgreSQL.
  • Spravovat databázové systémy na PostgreSQL on-prem i v cloudu (primárně AWS).
  • Analyzovat výkon a předkládat optimalizační návrhy aplikačním týmům.
  • Udržovat a testovat DR plány.
  • Podporovat produkční a neprodukční prostředí bank.
  • Řešit incidenty a realizovat opatření pro předcházení výpadků nebo zhoršení kvality služeb.
  • Komunikovat s externími IT partnery banky.

Pozice vám sedne pokud:

  • Máte zkušenosti s administrací databází PostgreSQL (znalost MSSQL, Oracle je vítána).
  • Dokážete porozumět manuálům v angličtině.
  • Máte znalosti v oblasti migrací databází do cloudu (výhodou).
  • Vás baví učit se něco nového, jste spolehlivý/á, cílevědomý/á a samostatný/á.

Na co se můžete těšit?

  • Home office a flexibilní pracovní doba jsou u nás standardem. V našich kancelářích v budově City Tower si navíc užijete úžasný výhled na metropoli.
  • Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny a další volno je vám k dispozici pro významné životní události nebo v podobě volného narozeninového dne. Volnem vás odměníme i za loajalitu, takže čím déle budete s námi, tím více volna budete mít.
  • Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co vás těší – stravenky, cestování, kulturu, sport a mnohé další. Dostanete každý rok 29 000 Kč, po 3 letech se to zvedne na 36 000 Kč.
  • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb.
  • Zvýhodněná karta MultiSport, výhodnější mobilní tarif nebo odměna za doporučení nové kolegyně či kolegu jsou samozřejmostí.
  • Propracované zaškolení, interní přednášky či kurzy. A pokud se třeba rozhodnete studovat vysokou školu, máte nárok na několik dnů studijního volna a finanční příspěvek.
  • Kariérní růst pro nás není prázdná fráze. V Raiffce rádi dáváme našim lidem šanci růst, takže téměř všechny manažerské pozice obsazujeme interně. I vy můžete svou pracovní pozici měnit a najít si tu, která vám nejlépe vyhovuje.
  • Benefity jsou skvělé, ale interní průzkumy dokazují, že naši lidé nejvíc oceňují neformální vztahy. 90 % zaměstnanců si pochvaluje dobrou spolupráci v týmech, 94 % kolegů pak respekt ze strany manažera. Ctíme kulturu důvěry a férového prostředí, ve kterém se lidé nebojí říkat svůj názor a mluvit o chybách. V takovém prostředí je přece radost pracovat.

Jdete do toho s námi? Pošlete nám váš životopis. Těšíme se na vás!

#cloud administrátor #PostgreSQL #DBA #AWS #databázový administrátor

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Profesní/osobní kouč