Raiffeisenbank

CORPORATE RISK MANAGEMENT CREDIT ANALYSIS - DPČ - R. Leasing

  • Částečný úvazek
  • Brno

  • Bankovnictví, Finance

  • Brno

Tato pozice byla obsazena!

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Jste studenti 3. – 5. ročníku VŠ a hledáme ke škole pracovní uplatnění, které by vám přineslo zkušenosti a praxi? Právě nyní hledáme nové kolegy z řad studentů do oddělení Corporate & Real Estate Risk v Raiffeisen Leasing. Společnost Raiffeisen – Leasing, s.r.o., působí na trhu od roku 1994 a je součástí finanční skupiny Raiffeisenbank. Navazuje na více než 140 letou tradici v poskytování komplexní nabídky finančních produktů fyzickým osobám, malým a středním firmám i korporátním klientům.

Co budete na této pozici dělat?

  • Tvořit metodiku pro oblast řízení kreditních rizik non-retail
  • Zavádět nové nástroje a procesy v oblasti řízení kreditních rizik non-retail
  • Spolupráce na projektech a jiných činnostech v za oblast kreditních rizik non-retail
  • Sledování odvětvových trendů a vyhledávání nových analytických postupů a nástrojů
  • Související administrativní úkony

Co u nás získáš

  • Rozmanitou a zodpovědnou práci v zázemí mezinárodní bankovní skupiny
  • Možnost seberealizace a profesního růstu – budete mít přiřazeného Mentora
  • Poznat různá pracoviště ve skupině Raiffeisen
  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Příjemné pracovní prostředí v Brně poblíž AZ Tower
  • Nástup možný ihned formou DPČ Jak se přihlásit? Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby: 1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :) 2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Vítané zkušenosti

  • Student 3. – 5. Ročníku VŠ se zaměřením na finance, účetnictví, podnikovou ekonomii nebo finanční a obchodní právo
  • Analytické myšlení a základní orientace v bankovních, leasingových produktech
  • Odvaha komunikovat – budete partnery k obchodníkům
  • Pozitivní vztah k nemovitostem, automobilům a strojům

  • Brno
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků