Tato pozice již není k dispozici.

CONTRACT SPECIALISTA

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Tým centrálního nákupu hledá do svých řad novou posilu, která bude mít pod palcem všechny smlouvy. Rádi bychom poznali někoho, kdo má zkušenosti z backoffice pozice a nevadí mu při práci nutná dávka byrokracie. Neobejdeme se bez pečlivosti a angličtiny pro komunikaci s Vídní a třetími stranami.

Co vás na pozici bude čekat, pokud jste tím vhodným kandidátem právě vy?

  • Uzavírání smluv s dodavateli banky.
  • Zodpovědnost za soulad nákupních smluv s regulatorními požadavky a implementace nových legislativních opatření do nákupních smluv (GDPR, SRB, Outsourcing, …)
  • Podpora kolegů v nákupu s naplňováním regulatorních požadavků typu outsourcing.
  • Komunikace/koordinace s centrálou ve Vídni a sesterskou Tatrabankou.
  • Pravidelný reporting.

Co z toho vyplývá, aby nám to spolu fungovalo?

  • Máte zkušenost z backoffice administrativní pozice – práce se smlouvy, reporting a jste zvyklý/á mít ve věcech pořádek.
  • Bez schopnosti dobře komunikovat jak v napříč bankou, tak s třetími stranami, to nepůjde.
  • Mluvíte i píšete obstojně anglicky pro kontakt s dodavateli, regulátorem a naší centrálou ve Vídni. Nemusíte být rodilý mluvčí, postačí nám schopnost domluvit se (B2).

Na co se za to můžete těšit?

  • Různorodou a zodpovědnou náplň práce, která Vám umožní rozvíjet své znalosti a schopnosti.
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele a podporu pro osobní a profesní růst.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Benefity na míru – kafeterie, týden dovolené navíc, sickdays, multisport karta, firemní školka, zvýhodněné bankovní produkty nebo využití slev u řady partnerských společností.
  • Pohodový kolektiv kolegů a příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.

Dejte nám o sobě vědět! A než k nám přijdete, podívejte se na náš atmoskop.cz , Linkedin profil, nebo IG profil zivotvraiffce a raiffeisenbank_cz, ať máte představu, jakou firemní kulturu u nás razíme. Těšíme se na vás!