Tato pozice již není k dispozici.

BI ANALYST

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Jste analyticky založený/-á? Máte dobré komunikační schopnosti a rád/-a pracujete s daty? Pokud ano, máme pro vás příležitost uplatnit své schopnosti a realizovat se na pozici datový analytik / datová analytička, pro oblast skupinového reportingu.
Zkuste to s námi. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Účast na projektech skupinového reportingu v oblasti rizik a financí
  • Implementace požadavků do reportingových nástrojů (analýza, vývoj, testovaní, nasazení)
  • Analýza dat a řešení dotazů od uživatelů
  • Příprava měsíčních dat
  • Podpora automatizace reportingových nástrojů
  • Komunikace v Aj se zadavateli ve Vídni

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte zkušenosti s programováním v SQL
  • MS Excel zvládáte používat na pokročilé úrovni
  • Angličtině rozumíte slovem i písmem a jste na úrovni alespoň B2
  • Máte analytické myšlení
  • Jste pečlivý/á a věci dotahujete do konce
  • Zvládáte práci v týmu i samostatně a jste ochotný/á učit se novým věcem

A co nabízíme my?

  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Možnost rozvíjet se při řešení náročných úkolů a uplatnit svoje názory, zkušenosti a znalosti
  • Časovou flexibilitu a možnost částečně pracovat z domova
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác
  • Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".