Tato pozice již není k dispozici.

APPLICATION EXPERT

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Tým aplikačních administrátorů hledá spolehlivého parťáka/parťačku do svých řad, aby pomohl/a s administrací a rozvojem systémů v naší bance. Baví vás řešení obtížných situací a hledání nejvhodnějších cest, které povedou k precizní práci IT systémů? Tak to zkuste právě u nás.

U nás je to o Vás.

Co vás u nás čeká?

  • Zodpovědnost za zajištění provozu aplikací pro útvar Kontaktního centra dle domluvených kvalitativních parametrů, konkrétně aplikací Algo CC, Avaya, IVR, Verint, Unblue chat, Sentisquare.
  • Detailní sledování výkkonosti jednotlivých aplikací a služeb pro business jako celku a kontinuální proaktivní optimalizace.
  • Koordinace interních aplikačních a infrastrukturních specialistů a dodavatelů při řešení incidentů a problémů.
  • Samostatné investigování příčiny problémů s cílem zajistit vysokou stabilitu a kvalitu služby.
  • Velmi úzká spolupráce se zástupci business útvaru a znalost procesů klientského servisu.

Bez čeho se neobejdete?

  • Několikaletých zkušeností s podporou technologií pro call centra.
  • Znalosti práce v prostředí OS Linux a Windows.
  • Znalosti práce v databázích (SQL,PL/SQL) a skriptování.
  • Schopnosti komunikace v angličtině.

Co benefity a další výhody? SAMOZŘEJMĚ.

  • Home office a flexibilní pracovní doba jsou u nás standardem. V našich kancelářích v budově City Tower si navíc užijete úžasný výhled na metropoli.
  • Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny. Další extra volno je vám k dispozici pro významné životní události. Samozřejmostí jsou extra volné dny za loajalitu či možnost 4 dnů studijního volna. Čím déle budete s námi, tím více volna budete mít.
  • Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co vás těší – lítačka, stravenky, cestování, kulturu, sport a mnohé další. První rok dostanete 14 000 Kč, po roce již 27 000 Kč a s dalšími roky váš rozpočet stále stoupá.
  • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb.
  • Zvýhodněná karta MultiSport, výhodnější mobilní tarif nebo odměna za doporučení nové kolegyně či kolegu jsou samozřejmostí.
  • Propracované zaškolení, interní přednášky či kurzy. A pokud se třeba rozhodnete studovat vysokou školu, máte nárok na několik dnů studijního volna a finanční příspěvek.
  • Kariérní růst pro nás není prázdná fráze. V Raiffce rádi dáváme našim lidem šanci růst, takže téměř všechny manažerské pozice obsazujeme interně. I vy můžete svou pracovní pozici měnit a najít si tu, která vám nejlépe vyhovuje.
  • Benefity jsou skvělé, ale interní průzkumy dokazují, že naši lidé nejvíc oceňují neformální vztahy. 90 % zaměstnanců si pochvaluje dobrou spolupráci v týmech, 94 % kolegů pak respekt ze strany manažera. Ctíme kulturu důvěry a férového prostředí, ve kterém se lidé nebojí říkat svůj názor a mluvit o chybách. V takovém prostředí je přece radost pracovat.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".