Tato pozice již není k dispozici.

ACCOUNT MANAGER PRO OBLAST POJIŠTĚNÍ - RAIFFEISEN LEASING

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Do mladého obchodního týmu společnosti Raiffeisen Broker (dceřiné společnosti Raiffeisen – Leasing), hledáme nového kolegu / novou kolegyni na obchodní pozici pro oblast pojištění.

U nás je to o vás? SAMOZŘEJMĚ!

Čemu se u nás budete věnovat?

  • Akviziční činnosti
  • Spolupráci s útvary banky v oblasti cross-sellu
  • Prezentaci společnosti, jejich produktů a služeb u potenciálních klientů
  • Poradenství a konzultacím v oblasti pojištení
  • Dlouhodobému servisu a péči o stávající klienty
  • Prezentaci nabídek a možností řešení pojištění klientům
  • Zpracovávání a vystavení dokumentace klientům
  • Přípravě podkladů požadovaných pro získání nabídek pojištění
  • Analýze stávajícího stavu a navrhování změn pojistných modelů
  • Komunikaci s obchodními týmy Raiffeisen Leasing, Raiffeisenbank a také v rámci týmu pojištění

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Baví vás různorodá práce a máte zkušenosti s pojistnými produkty
  • Jste samostatn, svědomití a pečliví
  • Jste ochoten/a se rozvíjet a učit nové věci
  • Jste týmový hráč a umíte vyjednávat
  • Máte SŠ vzdělání s maturitou
  • Máte praxi a znalost produktů z oblasti neživotního pojištění
  • Znáte problematiku průmyslového a podnikatelského pojištění (výhodou)
  • Máte odborné zkoušky ČNB pro pojištění velkých rizik - výhodou, případně zajistíme
  • Výhodou bude, pokud máte znalost angličtiny
  • Máte zkušenosti s obchodním jednáním, prezentací, umíte se prosadit
  • Pracujete samostatně

A co nabízíme my?

  • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí společnosti, která patří do stabilní mezinárodní finanční skupiny
  • Mezilidské vztahy a práci v přátelském týmu, který se navzájem podporuje a kdykoliv si podává pomocnou ruku
  • Příjemné pracovní prostředí na Praze 4, přímo u metra C Pankrác
  • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci
  • Služební auto k dispozici (včetně soukromých účelů)

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".