Operations Manager

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Bez dokladu o vzdělání
Dovednosti a odbornost
Sap

Publicis Groupe CZ

Pozice

Popis pozice

Popis

Do naší skupiny Publicis Groupe hledáme nového operations parťáka, který si rozumí se systémy, projekt management mu není cizí a zná procesy uvnitř marketingové agentury. Výhodou Ti bude zkušenost se SAP, ale není podmínkou. Budeš patřit do týmu operations managerů, kteří zodpovídají za operations pro celou skupinu Publicis Groupe. V souladu s naší dlouhodobou strategií “Power of One” se seznámíš s mediální částí, poznáš i naše kreativní agentury a technologickou divizi.

Co tě u nás čeká:

  • Řízení interních projektů a koordinace projektů s centrálou
  • Dohled nad dodržováním interních procesů a pomoc s jejich nastavením a utvářením
  • Podpora a koordinace IT a finanční procesy
  • Zpracování analýz a jejich reporting - nákladovost, statistiky, timesheety
  • Podpora kolegů v rámci technologií, procesů nebo IT

Požadujeme

Jsi pro nás vhodný kandidát?

  • Jsi proaktivní a sám/sama hledáš prostor pro zlepšení (nejen v procesech:-))
  • Umíš si práci prioritizovat - dobrý time management
  • Rád/a komunikuješ a diplomacie ti není cizí
  • Vypořádáš se téměř s čímkoliv, operativní řešení nenadálých situací tě baví
  • Máš zkušenosti s řízením projektů (např.: zavádění interních systémů)
  • Učíš se rád/a nové nástroje nebo technologie
  • Rád/a spolupracuješ - nevadí Ti vycházet s lidmi různých specializací a hledat s nimi potřebná řešení
  • Dokážeš se rychle zorientovat a vyzjistit si potřebné informace
  • Dokážeš nést odpovědnost za svoji práci
  • Komunikativní angličtina - komunikace s IT v zahraničí a centrálou
  • Zkušenosti se SAP výhodou

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout?

  • Výběr ze standardních výhod typu kafeterie či příspěvku na stravování, penzijního nebo životního pojištění v hodnotě 15 000 kč/ročně
  • Osobní rozvoj
  • Práce na plný úvazek (flexibilita je jasná věc)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny My day
  • Možnost Multisport karty
  • Motivační platové ohodnocení adekvátní k tvému výkonu
  • Dog-friendly office
  • Velmi neformální pracovní prostředí, sídlíme v Docku u Libeňského mostu

Tak co, jestli máš chuť nám poslat svoje CV, tak to udělej!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".