Junior Strategist - Dentsu

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Chceš být součástí Innovation & Strategy týmu, který spolupracuje napříč značkami Dentsu CZ a často i mezinárodně? Víš, že Tě baví data, insighty, sledování marketingových trendů, média i kreativa? Chtěl/a bys v budoucnosti být Stratég, ale nevíš, kde začít? Pokud ano, tak Ti nabízíme výjimečnou příležitost, jak odstartovat svou “strategickou” kariéru, právě u nás v Dentsu.

Na co se můžeš těšit?

  • Spolupráci na projektech napříč celou skupinou (média i kreativa).

  • Práci s daty (interní nástroje) a vyhledávání užitečných insightů o trhu a zákaznících.

  • Sekundární research - zkrátka dobře googlit nebo lovit v odborných databázích.

  • Vyhledávání aktuálních a relevantních poznatků ze světa marketingu a udržování znalostní báze best practice.

  • Support s přípravou prezentací v češtině a angličtině.

  • Pomáhání s organizací workshopů (postupně se jich i aktivně účastnit).

  • Skvělé benefity jako například:

  • 25 dní dovolené + extra volné dny navíc (aktuálně 9 dnů navíc)

  • flexibilní pracovní doba a homeoffice (hybridní režim podle domluvy)

  • moderní kanceláře v Holešovicích: občerstvení, dogs and kids friendly office, vlastní gym a pravidelné lekce jógy, firemní kuchař

  • Stravenky a možnost Salary Swap u Benefit Plus karty

  • Zvýhodněná multisport karta

  • Hedepy – možnost využití terapie/coachingu online

  • uLekare – možnost využití pro celou rodinu

  • Výhody vyplývající ze spolupráce s našimi partnery (například Dr.Max, Home & Cook)

  • Vzdělávání – externí/interní (od pravidelných přednášek, přes specifické workshopy až k účasti na externích odborných konferencích)

  • Firemní notebook, telefon a tarif

  • Sportovní/společenské akce a další aktivity na podporu vzájemné dobré spolupráce

Požadavky na pozici

Ideální profil člověka, kterého hledáme:

  • Růstový mindset, rychle a rád/a se učíš - ve strategii se vzděláváme neustále. Jdeme příkladem a šíříme know-how do agentury.

  • Perfektní angličtina a čeština (psaný i mluvený projev) - většina zdrojů je v angličtině, prezentace a komunikace s klienty v obou jazycích.

  • Dovedeš si představit pracovat pro stejnou firmu i roky - být dobrým stratégem nějakou dobu trvá. Rádi bychom někoho, kdo se s námi bude rozvíjet dlouhodobě.

  • Dobré logické myšlení a schopnost pracovat s odborným textem - pracujeme s různými typy dat, chápeš souvislosti, dovedeš vyhodnotit relevanci i věrohodnost informací.

  • Samostatnost - nepotřebuješ mít na všechno jasně daný postup od někoho jiného, rád/a nad věcmi přemýšlíš.

  • Skvělé komunikační dovednosti - cítíš se dobře při vysvětlování svých myšlenkových pochodů a postupů nahlas a nebojíš se ptát, když něco nevíš. Zvládáš komunikovat včas, když nestíháš nebo něčemu nerozumíš.

  • Odolnost vůči stresu - stres je ve strategy většinou spojen s náročností úkolů než nutně s časem. Konstantně hledáme nové postupy a myšlenky. Umíš proto pracovat s pocitem, že ne všechno víš – nebrzdí tě to, ale motivuje.

  • Nice to have background - bude se ti hodit už nějaká stávající praxe ze světa marketingu a reklamy. Stejně tak uvítáme i relevantní studijní humanitní (např. sociologie, antropologie, psychologie…) nebo datové obory.

Proces náboru

Našel/a jsi se v této pozici a chceš se stát součástí našeho týmu? Dej nám o sobě vědět zasláním CV a napiš nám i pár vět o sobě. Dále Tě může čekat telefonát a pozvánka na osobní schůzku s kolegy a kolegyněmi ze Strategy týmu, abys nám ukázal/a, co v Tobě je.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".