Data Engineer Team Lead

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Bez dokladu o vzdělání

Publicis Groupe CZ

Pozice

Popis pozice

Popis

Jsme datově-analytické oddělení v mediální divizi Publicis Groupe. Naši kolegové využívají námi zpracovaná data pro pokročilé plánovaní a vyhodnocování mediálních kampaní i pro práci s našimi datovými produkty.

Hledáme člověka na post team leadera datových engineerů. V tomto týmu budujeme firemní datovou infrastrukturu, vytváříme automatizační miniaplikace a makáme na projektech, které zjednodušují život všech našich kolegů i klientů.

Hledáme kolegu, který nám pomůže posunout naši infrastrukturu na vyšší úroveň – od větší integrace DevOps, monitorování kvality dat, až po optimalizaci datových pipeline.

Co tě u nás čeká?

  • Vedení týmu cca 4 datových engineerů (senior/junior), úzká spolupráce s dalšími datovými i byznys týmy
  • Rozvoj a údržba naše datové infrastruktury, vytváření ETL/ELT pipeline v prostředí Kebooly, Azure Databricks a Data Factory s využitím Pythonu a SQL
  • Práce na datových produktech – spolupráce s datovými analytiky, data science týmem a uvádění nových produktů do produkce
  • Vytváření automatizačních miniaplikací v Dashi, Djangu a jiných frameworcích, jejichž dopad do firmy uvidíš okamžitě
  • Naučíš se základní principy online & offline marketingu a základní orientaci v nástrojích, na kterých stojí náš automatický reporting – Adform, Google Ads, Meta, Sklik, GMP a další

Požadujeme

Co můžeme nabídnout?

  • Propracovaný onboarding a brutálně efektivní on-the-job
  • Možnost osobního a profesního rozvoje prostřednictvím školení, ať už na téma dat a analytiky nebo médií, prezentování a vyjednávaní
  • Rozvíjení kompetencí pro vedení lidí / týmu skrze formální i neformální školení či koučink
  • Práce v office plném skvělých lidí, pár psů a hlavně skvělých projektů
  • Kolektiv s neformální kulturou, poznáš spoustu zajímavých lidí napříč obory – kreativce, developery či projekťáky a můžeš se zapojit do všeho, co se ve firmě děje
  • Práce v moderních prostorech, kde si můžeš oddechnout u fotbálku, šipek nebo PS, s venkovní terasou

Nabízíme

 Benefity :

  • 3 dny My days a také organizujeme in-house dny zdraví. Pokud onemocníš, doplatíme ti nemocenskou do sta procent (21 dní/rok)
  • Benefitní balíček, ze kterého si sám vybereš, co ti vyhovuje (po zkušebce, v hodnotě 15tis. Kč/rok).
  • Firemní chata – týmově i samostatně můžeš odjet pracovat nebo relaxovat na naši firemní chatu
  • Rádi pomáháme, a tak má každý možnost využít dobrovolnický den
  • Mobil s firemním tarifem a cokoliv co potřebuješ k práci

Dveře do analytického nebe jsou otevřeny!

První krok je na tobě

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".