Data Analyst Junior - Dentsu

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Dovednosti a odbornost
Power bi
Sql
Python

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Aktuálně rozšiřujeme náš Data&Solutions tým a hledáme šikovného analytického člověka, kterého baví práce s daty, a který by chtěl vstoupit do svižného marketingového prostředí. V týmu máme profíky na datovou architekturu, transformace i vizualizace dat. Díky tomu dokážeme našim klientům dodat komplexní řešení, a hlavně se při práci nikdy nenudíme. Rád bys byl/a naší posilou?

Co budeš mít u nás na starosti?

  • Analýzu a intepretaci (především) mediálních dat – to je oč tu běží

  • Dolování dat z primárních a sekundárních zdrojů

  • Rozvoj, implementaci a udržování databází a datových systémů

  • Intenzivní spolupráci v týmu i napříč Dentsu

A co za to?

  • Zajímavé projekty a klienty ve světě marketingu – mediální data jsou fun

  • Podpora profesního a osobního růstu

  • Náležitá odměna za tvou práci

  • Skvělé benefity jako například:

  • 25 dní dovolené + extra volné dny navíc (aktuálně 9 dnů navíc)

  • flexibilní pracovní doba a homeoffice (hybridní režim podle domluvy)

  • moderní kanceláře v Holešovicích: občerstvení, dogs and kids friendly office, vlastní gym a pravidelné lekce jógy, firemní kuchař

  • Stravenky a možnost Salary Swap u Benefit Plus karty

  • Zvýhodněná multisport karta

  • Hedepy – možnost využití terapie/coachingu online

  • uLekare – možnost využití pro celou rodinu

  • Výhody vyplývající ze spolupráce s našimi partnery (například Dr.Max, Home & Cook)

  • Vzdělávání – externí/interní (od pravidelných přednášek, přes specifické workshopy až k účasti na externích odborných konferencích)

  • Firemní notebook, telefon a tarif

Požadavky na pozici

Tato pozice je pro tebe, jestli:

  • Máš předchozí zkušenost s data managementem, data engineeringem a/nebo reportingem

  • Znáš Python, SQL

  • Rozumíš si s Power BI

  • Máš dobrou angličtinu (psanou i mluvenou)

  • Jsi team player – tým je menší, ale za to je spolupráce intenzivnější

  • Máš analytické myšlení a baví tě práce s daty

Proces náboru

Obecně platí, že Tě musí Tvoje práce bavit, máš zájem se rozvíjet a učit se nové věci. Pokud už za sebou máš pár let zkušeností a inzerát Tě zaujal, dej nám o sobě vědět reakcí na inzerci!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".