KUCHAŘ | KUCHAŘKA VE FIREMNÍ RESTAURACI - PRAHA 4 | JENEČ U PRAHY

Plný úvazek
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Do našich nových i stávajících firemních restaurací nabíráme zkušené i začínající řadové kuchaře. U nás najdou příležitost osobnosti se zájmem o poctivou gastronomii.

Jsme vždy féroví, ctíme řemeslo a nabízíme dlouhodobou a stabilní práci.

Poctivá a férová gastronomie - to je naše filozofie. Od kuchyně po lidi. Vaříme vše od základu, z čerstvých surovin a mzdu vyplácíme férově.

Nabízíme HPP, vše na výplatní pásce, řádně placenou dovolenou. Ranní směny pondělí až pátek, max. 50 hodin týdně, volné víkendy, svátky. Kulinářské kurzy, týmové setkání, volnočasové benefity jako například vstup do zoo zdarma a možnost přivýdělku na našich catering akcích.

Naše dlouhodobá vize gastronomie je spokojenost a radost z řemesla profesionálně a za jasných podmínek.

Požadavky na pozici

Příležitost máme pro spolehlivé, samostatné, flexibilní kuchaře, srdcaře, pro které není vaření jen prací, ale vášní a posláním.

V týmu uvítáme pečlivé, pracovité a týmové kuchaře a kuchařky, kteří mají chuť a nadšení pro práci v gastronomii.

Aktuálně se na nové kolegy těšíme v naší kantýně v Jenči u Prahy a v naší nově otevřené kantýně na Praze 4 Roztylech.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".