BARISTA | POKLADNÍ - PRAHA 4 | PRAHA 5

Shrnutí práce
Plný úvazek
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Budování týmu

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Chcete být součástí stabilní české společnosti a být tváří našich moderních firemních restaurací a kaváren?

Rosteme a máme skvělou příležitost pro komunikativní a usměvavé kolegy a kolegyně na pozicích pokladní a barista do našich firemních kantýn na Praze 4 (Roztyly) a Praze 5 (Stodůlky).

Co vám nabízíme:

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou u stabilního a férového zaměstnavatele.

Osmihodinové ranní směny, volné odpoledne a víkendy pro vás a vaše blízké.

Velmi přátelský kolektiv a pohodovou atmosféru, zní to jako klišé, ale přijeďte a uvidíte sami.

Dobré jídlo během celého dne a slevy na naše produkty a jídlo s sebou.

Vzdělávací a teambuildingové akce.

Benefity pro váš volný čas, jako například zcela zdarma vstupy do ZOO Praha, do Botanické zahrady, do jednoho z pražských aquaparků a budete-li chtít, máte možnost od nás získat MultiSport kartu.

Požadavky na pozici

Rádi vás vše naučíme. Důležité je pro nás vaše chuť pracovat s lidmi a pro lidi.

U nás se bude líbit osobnostem se zájmem o poctivou gastronomii a chutí komunikovat s úsměvem a pomáhat lidem. Jídlo je radost:)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".