Tato pozice již není k dispozici.

Kuchař/Kuchařka (Mise en place)

Plný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Chcete být součástí stabilní české společnosti a stát u zrodu nově vzniklého a fungujícího projektu? Vařit poctivá jídla z čerstvých surovin, v moderním a čistém prostředí? Aktuálně ne na porcelán, ale připravovat kvalitní zachlazená jídla pro náš e-shop www.eatperfect.cz

Hledáme zkušené kuchaře a kuchařky, kterým nevadí nerovnoměrná pracovní doba, někdy je zkrátka zapotřebí navařit i o víkendu.

Nabízíme:
Smlouvu na hlavní pracovní poměr
Nástup během května
Směny nerovnoměrné, ale vše řádně zaplacené
Vaříme na Brumlovce, do budoucna se budeme stěhovat do Jažlovic
Naše plány jsou nemalé, nabízíme možnost být součástí něčeho, co česká gastronomie ještě nezažila

Požadavky na pozici

Hledáme spolehlivé, samostatné, flexibilní kuchaře, srdcaře, pro které není vaření jen prací, ale vášní a posláním.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".