Tato pozice již není k dispozici.

Noční směny ve Vodičkově ulici. Nástupní mzda 34 100 Kč

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Vyhovuje ti práce v noci?

Půlnocí den nekončí. Nemáš žádné pracovní zkušenosti? Nevadí - vše tě naučíme! Ještě k tomu se na restauraci seznámíš se super lidmi! Pouze pro ZLETILÉ.

Nabízíme:

  • 202,- Kč/ hod (včetně nadstandartního nočního příplatku 30 %).
  • Příplatek o víkendu 10 % a za svátek 100 %.
  • Do 15. v měsíci výplatu na tvém účtu.
  • Zvýšení mzdy po ukončení zkušební doby.
  • Stravenkový paušál.
  • 50 % sleva na jídlo a sycené nápoje zdarma.
  • Zaškolení zkušenějším zaměstnancem.
  • Kariérní růst s lepším mzdovým ohodnocením.
  • Benefitní aplikaci, kterou může využívat celá tvoje rodina.
  • Dopravní dostupnost.

Klikni na tlačítko MÁM ZÁJEM!

… zastav se přímo na restauraci nebo nás kontaktuj prostřednictvím e-mailu: filip.tichy(a)cz.mcd.com

Pracovní náplň:

  • Obsluha zákazníků a kompletace objednávek.
  • Příprava jídla a nápojů.
  • Činnosti spojené s úklidem.

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".