Tato pozice již není k dispozici.

KUCHAŘ/KUCHAŘKA DO NAŠEHO PERFECT CATERING TÝMU

Plný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 08. září 2022
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Práce nás baví, pojí nás společná vášeň pro gastronomii a děláme vše pro maximální spokojenost klienta a jeho hostů. Pokud chceš být součástí stabilního cateringového týmu kuchařů a společně s námi vytvářet příběhy a servírovat emoce našim zákazníkům, jsi náš člověk.

Naše dlouhodobá vize gastronomie je spokojenost a radost z řemesla profesionálně a za jasných podmínek.

Jsme vždy féroví, ctíme řemeslo a nabízíme dlouhodobou a stabilní práci.

Jsme Perfect Catering by Filip Sajler a děláme eventy po celé Praze a okolí. Budeš tvořit a vyrábět menu na rauty, koktejly a gala večeře. Akce pořádáme primárně od pondělí do pátku, občas i o víkendu. Zázemí kuchařského týmu máme v Praze ve Vestci, kde bez problému zaparkuješ.

Co u nás budeš dělat?
Vymýšlet a vařit menu na naše cateringové akce.
Pracovat budeš s čerstvými surovinami na moderních technologiích.
Budeš součástí skvělého kolektivu.

Co nabízíme?
Dlouhodobou spolupráci.
Nástup ihned a možnost posunout se v kariéře.
Zázemí stabilní české společnosti.
Budeš mít příležitost podívat se na zajímavá místa a pracovat s významnými klienty.

Požadavky na pozici

Co požadujeme?
Spolehlivost a flexibilitu.
Příležitost u nás mají všichni, pro koho je gastronomie vášeň, a ti, kteří se umí pro práci nadchnout.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".