Tato pozice již není k dispozici.

Sous Chef Mise en Place

Plný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Executive Chef – Mise en place

Chcete být součástí stabilní české společnosti a stát u zrodu nově vznikajícího projektu evropské úrovně Eat Perfect? Tento koncept vznikl z naší touhy zajistit lidem kvalitní stravování, i když nemají na přípravu dostatek času. Naši kuchaři technikou Mise en place zajistí, aby si hosté užili nadstandardní požitek z jídla ať už doma, v kanceláři, nebo na cestách.
Našim cílem je stát se lídrem ve vývoji, výrobě a poskytování každodenního moderního konceptu stravování, postaveného na čerstvosti a kvalitě bez kompromisu.
Hledáme seniorní šéfkuchaře, špičky ve svém oboru, pro které vaření není jen práce, ale vášeň a životní poslání.

Co vám nabízíme:
Smlouvu na hlavní pracovní poměr
Směny nerovnoměrné, ale vše řádně zaplacené
Dotované stravování a slevy na naše produkty
Zázemí stabilní české společnosti
Naše plány jsou nemalé, nabízíme možnost být součástí něčeho, co česká gastronomie ještě nezažila

Požadavky na pozici

Uvítáme vaše zkušenosti s vařením ve velkých objemech a řízením lidí
Potřebujeme do týmu lidi loajální, nadšené do gastronomie i do života, srdcaře, kteří ctí poctivé kuchařské řemeslo

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".