Tato pozice již není k dispozici.

Senior Consultant

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Omnicom Media Group

Pozice

Popis pozice

Co budeš u nás dělat?

Čeká Tě komplexní plánování mediálních kampaní pro svěřené klienty, tvorba jejich komunikační strategie, správa klientských rozpočtů. Zároveň budeš mít dostatek prostoru i pro nestandardní projekty, díky nimž si šáhneš na další disciplíny jako je content, data a výzkum, e-commerce apod.

Budeš součástí týmu s ostatními konzultanty. Navíc budeš mít k dispozici řadu expertů na jednotlivé disciplíny napříč celou skupinou Omnicom.

Začít můžeš prakticky ihned, ale pokud máš nějaké závazky, rádi na Tebe počkáme.

Ale tohle je opravdu jen zlomek toho, co tě čeká 😊 Mnohem raději se o tom pobavíme osobně.

Co za to?

Hodně se naučíš. Projekty, na kterých pracujeme a budeme pracovat, jsou komplexní a stále nás nutí posouvat se dál. Můžeš se také podílet na řadě interních projektů, které nám pomáhají zefektivnit nebo jinak vylepšit naši práci.

Získáš zázemí velké mediální skupiny, která je známá svou péčí o lidi. Můžeš si během oběda jít zacvičit v naší tělocvičně, poslechnout si přednášku o zdraví nebo životním stylu a třeba se naučit srdeční masáž, podílet se na charitě (nápadem, rukou i peněženkou), třídit odpad i šířit eko osvětu (třeba spolu s Fakta o klimatu), soutěžit s námi o nachozené kilometry nebo rovnou uběhnout (půl)maraton. Můžeš něco upéct (nebo sníst) na Baking Sales, vyhrát v PubQuizu nebo si v Cestovatelském klubu poslechnout zážitky kolegů třeba z Kolumbie. Ale taky nemusíš, je to na tobě. Když budeš mít jiný nápad, co bychom mohli společně podniknout nebo zažít, pravděpodobně tě v něm podpoříme.

Do práce to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Užiješ si dva týdny placeného celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – když například státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.
Ovšem nejvíce dní vyčerpáme na Vánoce a je to tak správně.

Taky přispíváme na obědy, na lítačku, na Multisportku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě.

Jen neumíme práci na dálku a psy v kanceláři. Společně nám to totiž jde mnohem lépe a respektujeme alergiky.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na náš instagram (@heartsandscienceprague) • a LinkedIn (Hearts & Science Prague).

Požadavky na pozici

Co bys měl/a umět?

Měl/a bys mít už zkušenosti z mediální / konzultační agentury (alespoň 3 roky), a to konkrétně s plánováním médií nebo tvorbou strategií a obecně také s account/project managementem.

Nejvíc ale potřebujeme skvělé komunikační a analytické schopnosti, zájem o média a marketing, odvahu se učit novým věcem a nebát se přicházet s novými a často nestandardními řešeními. Zní to jako klišé, ale přístup je opravdu to hlavní, všechno ostatní dokážeme doučit 😊.

Většinu času si vystačíme s češtinou, ale angličtina je určitě výhodou (mluvená i psaná).

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".