Tato pozice již není k dispozici.

JUNIOR DIGITAL MEDIA PLANNER

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Bez dokladu o vzdělání

Omnicom Media Group

Pozice

Popis pozice

Co budeš u nás dělat?

Tvořit online-marketingové strategie a pomáhat klientům dosahovat jejich cílů. Rozvíjet oboustranně výhodná a dlouhodobá obchodní partnerství, jak s klienty (kteří oceňují naše přidané hodnoty v oblasti propojení s ostatními mediatypy i v tvorbě kreativy), tak s publishery.

Reálně to znamená:

  • Realizovat a vyhodnocovat kampaně primárně za oblast digital, vytvářet detailní mediaplány a vyjednávat co nejvýhodnější podmínky pro klienta.
  • Zpracovávat analýzy, přehledy, reporty.
  • Spolupracovat s našimi Digital Performance specialisty i s accountským týmem, stejně jako s naší vlastní kreativní agenturou Fuse.
  • Nasávat novinky z mediálního trhu. Budeš moci využívat školení od Googlu, Seznamu či Facebooku, získávat best practices z globální sítě Omnicom Media Group nebo se účastnit nejrůznějších konferencí, workshopů či webinářů.
  • Stejně tak se můžeš podílet na vzdělávání klientů i studentů formou seminářů nebo MediaGuru akademie.

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu agentury OMD (součást skupiny Omnicom) a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Začít můžeš ihned, ale zároveň na tebe rádi počkáme.

Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž výrobky dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend :-)

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej i na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej OMD Czech i OmnicomMediaGroup.cz).

Požadavky na pozici

Co bys měl/a umět?

Tvou největší výhodou bude praxe na obdobné pozici v jiné digitální agentuře. Nebo jiná zkušenost s digitálním marketingem, studium oboru apod. (kromě tvorby obsahu, tomu se nevěnujeme).

Výhodou bude také zkušenost s analytikou / Google Analytics, základy HTML nebo se světem ecommerce.

Především by ti to ale mělo myslet analyticky a logicky.

Náš byznys je postavený na češtině, to je „must”. Ale neobejdeme se ani bez angličtiny, kterou používáme při komunikaci s našimi klienty nebo naší centrálou, případně do prezentací.

A hlavně by tě to mělo bavit. Zájmem a snahou se dá nahradit i kratší zkušenost.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".