Večerní a noční směny v centru Prahy od 210 Kč / hodinu

jobs.show.blocks.metaData.subtitle.job_summary
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
jobs.show.blocks.metaData.subtitle.skills_tools

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Ožíváš až se setměním? Oceníš, když pracovní směna rychle uteče? Potom hledáme právě tebe!
Pro naše provozovny v centru Prahy nabíráme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na večerní a noční směny.
Hlavní náplní práce je obsluha zákazníků, příprava našich produktů a úklid restaurace. Všechno potřebné tě naučíme a po celou dobu práce ti bude krýt záda zkušenější kolega.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Hodinovou mzdu 210 Kč / hod včetně nadstandardního nočního příplatku 30%
  • Příplatek za práci o víkendu 10 %
  • Možnost kariérního postupu a tedy i navyšování mzdy
  • Vstřícného šéfa a prima kolegy
  • 50 % slevu na stravování a nápoje zdarma
  • Benefit kartu pro čerpání slev ve všech McDonald's a u našich partnerů

Co očekáváme

Příjemné vystupování k zákazníkům
Pokročilou znalost českého jazyka pro práci na pokladně
Spolehlivost a zodpovědný přístup
A to je vlastně všechno - ostatní tě naučíme

Zaujala tě naše nabídka?

Napiš nám a přilož svůj životopis v českém jazyce. Těšíme se na tebe!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".