Tato pozice již není k dispozici.

Studuješ a chceš si vydělat? #i'm lovin' it

Smlouva na dobu určitou
Hradec Kralove
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Co vůbec v "Mekáči"?

Pokud chceš rozvíjet své komunikační dovednosti a u toho dělat zákazníky šťastné, tak jsi tu správě!

Co tě čeká?

  • jak příprava surovin pro naše jedinečné sendviče, tak obsluha grilu
  • dostaneš se do kontaktu také se zákazníky, kde můžeš rozvíjet své komunikační #skills
  • budeš-li spokojen a vše tě bude bavit, můžeš předávat své zkušenosti dalším zaměstnancům

Co očekáváme?

  • nemusíš se bát, k nám nepotřebuješ praxi ani žádný titul, stačí že máš ukončenou základní docházku, chceš u nás pracovat alespoň půl roku a je ti více než 15 let
  • stačí, když přijdeš včas, máš v plánu u nás vydržet alespoň půl roku ,můžeš opracovat polovinu víkendových dní v měsíci a dostaneš se domů i po 22 hodině

Co ti můžeme nabídnout?

  • nástupní mzdu 130Kč za odvedenou práci
  • žízeň u nás rozhodně mít nebudeš, zajistíme ti nápoje zdarma po celou dobu směny
  • ušetříš i na jídle, které máš na směně s 50% slevou
  • vedoucí z tebe může udělat milovníka filmů, protože za dobře odvedenou práci můžeš na měsíc získat vstupenky u našeho partnera Cinestar 1+1 zdarma
  • po práci si občas zajdeme i na jedno malé nebo limču
  • klidným tempem k nám dojdeš za 2 minuty z hlavního nádraží
  • pokud máš koníčky nebo více věcí do školy, napíšeš si směny jak potřebuješ a my ti dáme vědět, kdy dorazit
  • získáš i benefitní kartu, kterou můžeš použít na výletě v jakémkoliv Mekáči, jsou na ní totiž velké slevy na naše produkty

CustomerCategory

restaurace

rest-107

Franšízant

zlinsky-petr