Tato pozice již není k dispozici.

Staň se součástí našeho týmu na plný úvazek

Plný úvazek
Ledeč nad Sázavou
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Na své zaměstnance a jejich práci jsme právem hrdí a rádi přivítáme nové členy týmu v naší restauraci. Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev. Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a ti, kteří chtějí, mají šanci u nás kariérně růst. Důkazem toho je, že všichni naši manažeři vyrostli uvnitř „mekáče“.

Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Nabízíme denní i noční směny.

Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu až 144 Kč/h na plný i zkrácený úvazek
  • Příplatky za práci v noci, víkendy a svátky
  • Mzdu vždy do 15. dne následujícího měsíce na účtě
  • 50% slevu na stravování
  • Po zaškolení telefonní a datový tarif zdarma
  • Benefit kartu, se kterou získáš slevy u McDonald´s a u jejich partnerů
  • Uvolněnou atmosféru a skvělou partu lidí
  • Pravidelné akce s lidmi z restaurace
  • Kariérní růst

Co očekáváme:

  • Máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh.
  • V práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé.
  • Jsi flexibilní. Můžeš odpracovat jak ranní, tak odpolední směny a min. 2 víkendy v měsíci.
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, případně rovnou zavolej na číslo 727 945 250, nebo nás osobně navštivte. Najdete nás na D1 Exit 66 Loket u Čechtic.

Benefits

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".