Tato pozice již není k dispozici.

Půlnocí den nekončí. Опівночі день не закінчується.

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Jsme jednička na trhu s rychlým občerstvením. Na své zaměstnance a jejich práci jsme právem hrdí a rádi přivítáme nové členy našeho týmu. Pro restauraci McDonald ‘s Avion Brno hledáme nové kolegy / kolegyně, kteří preferují práci převážně v noci. A to jak na plný či zkrácený úvazek, tak na brigádu. Základní trénink po nástupu proběhne nejdříve na denních směnách, ale pak už můžeš mít většinu směn pouze v noci. Náplň práce tvoří příprava rychlého občerstvení, práce na pokladně s obsluhou zákazníků a také úklid restaurace.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu až 130 Kč/h na plný i zkrácený úvazek
  • možnost zvýšení základní mzdy o 10 Kč ihned po zaškolení
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendový příplatek 10 %
  • 50% slevu na stravování a nápoje zcela zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme:

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé.

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

Кого ми шукаємо?

Ми є лідером ринку фаст-фуду. Ми по праву пишаємося нашими співробітниками і їх роботою і вітаємо нових членів нашої команди. У ресторані «МакДональдз» «Avion Brno» ми шукаємо нових колег, які надають перевагу роботі вночі. Як на повну так і на часткову зайнятість і на підробіток. Базове навчання буде проходити спочатку в денні зміни, але потім ти зможеш обирати більшу частину своїх змін переважно вночі. Робота складається з приготування фастфуду, роботи на касі з обслуговуванням клієнтів, а також прибиранням ресторану.

Що ми пропонуємо?

  • Стартова заробітна плата поки 130 крон/год за повну чи часткову зайнятість
  • можливість підвищення основної зарплати на 10 крон одразу після навчання
  • нічна зміна з доплатою 20% та доплата за вихідні 10%
  • 50% знижка на харчування та напої
  • Карту з бонусами, з якою ти отримаєш знижки як в нас в МакДональдз, так і в усіх наших партнерів
  • хороша робота у роботодавця, який на тебе розраховує у довгостроковій перспективі
  • невимушена атмосфера, чудова група людей та насолода від роботи
  • хороша транспортна доступність

Що ми очікуємо:

  • ти хочеш вчитися новому, ти відповідальний і на тебе можна покластися
  • на роботі для тебе важлива команда, де колеги стають друзями

Ми з нетерпінням чекаємо, якщо ви повідомите нам про себе, відповівши на це оголошення.

Benefits

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".