Pojď pracovat jen na NOČNÍ směny - mzda 150 Kč/h

Plný úvazek
Usti Nad Labem
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Nebaví Tě každý den sedět v práci u počítače a hledáš práci, která by byla jenom v NOCI? Nebojíš se hadru ani mopu? Tak máme práci přesně pro Tebe.

Do našeho Měkáče v Ústí přijmeme posily na NOČNÍ směny. Pracovat budeš vždy od 22:00 do 6:30 hodin a to 5 dnů v týdnu (pondělí - neděle).

Náplň práce: Naučíme Tě, jak čistit stroje (nejdůležitější jsou fritézy a grily) a jak je udržovat čisté. Pak se vrhneme na lisování odpadu. A nakonec je třeba kompletně uklidit v restauraci a připravit ji na další den.

Pracovat u nás budeš na Pracovní smlouvu (HPP).

Co Ti můžeme nabídnout:

    • nástupní mzdu 163 Kč/h
    • pracovní smlouvu
    • příplatek 10% za práci o víkendu
    • příplatek 10% za práci v noci
    • náhradní volno za svátek
    • 50% slevu na stravování
    • Benefit kartu, na které krom slevy do Mekáče najdete i nejrůznější slevy u našich partnerů
    • možnost části výplaty dřív na účet kdykoliv - ADVANTO
    • fajn práci u zaměstnavatele, který s Vámi počítá dlouhodobě

Co očekáváme:

  • spolehlivost
  • schopnost pracovat v noci 5 dnů v týdnu PO-NE (směny 21:45 - 6:00)
  • chuť učit se novým věcem
  • smysl pro týmovou práci
  • zodpovědný přístup
  • odvahu – vše potřebné Tě naučíme :-)

CustomerCategory

restaurace

rest-17

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce