McDonald's

McDonald's

Plný úvazek vhodný pro absolventy

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Osice

Společnost

McDonald's

McDonald's

  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Osice

Tato pozice byla obsazena!

Mekáč je škola pro život. Mekáč nabízí unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na tobě a tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým a rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald’s? První stupínky organizační struktury
začínají u hranolek, ve 20 můžeš vést celou restauraci a zároveň se z tebe stane „žádaný artikl“ pro společnosti, které mají zájem o mladé lidi, co umí komunikovat, rozhodovat se a převzít zodpovědnost. To všechno tě naučíme. To jsou naše #skillsforlife.

Popis pozice

Koho hledáme?

Máš maturitu nebo výuční list konečně v kapse a hledáš svou první práci ? A nevíš co dál ? Zkus začít s pracovní kariérou u nás. Máš možnost si zvolit výši úvazku, pracuješ ve velmi mladém kolektivu. A co je důležité, není nutná praxe, vše Tě naučíme. Práce je různorodá, takže každý den je jiný. A pokud budeš mít zájem a jsi šikovný, máš možnost kariérního postupu. Pokud Tě náš inzerát zaujal, neváhej nás kontaktovat telefonicky nebo mailem.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu pro plné úvazky 110 Kč/h
  • 50% slevu na stravování
  • příplatky za víkendy, noční a státní svátky
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • úvodní zaškolení zajistíme
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další)
  • mzda na stanoveném účtu, ve stanoveném termínu do 15. dne v
    měsíci
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Co očekáváme:

  • pozitivní přístup
  • časová flexibilita
  • spolehlivost a zodpovědnost
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 702 188 638.

Franšízant

honzik-tomas

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
McDonald's

McDonald's

  • Osice
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Lhaní v životopise: ano, nebo ne?

Není lež jako lež. Jsou lži, které mohou mít vážné důsledky, a pak jsou také lži, které používáme jen jako kamufláž svých drobných nedostatků.