Tato pozice již není k dispozici.

Péče o hosty

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Nebaví vás každý den sedět v práci u počítače a dělat to samé stále dokola? Jste komunikativní, přátelský/-á a nebojíte se zkoušet nové věci?
Pro novou provozovnu v OC Nový Smíchov sháníme zaměstnance, kteří by se starali o naše zákazníky. Tato práce zahrnuje pomoc s objednávkami, usazování hostů, rozdávání balónků a péči o dětské návštěvníky, povídání si s hosty či doplnění objednávky o případné chybějící položky.
Tato pozice je vhodná například pro bývalé servírky i číšníky, ale praxe není podmínkou, my vás vše naučíme.

Pokud vás tento inzerát zaujal, neváhejte se ozvat, a to buď odpovědí na tento inzerát či můžete rovnou zavolat na číslo 721 801 401

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu až 101 Kč/h při práci na brigádu a až 135 Kč/h pro plné úvazky
  • další finanční bonusy dle toho, jak se vám a restauraci povede
  • 50% slevu na stravování a nápoje zdarma
  • víkendový příplatek 10% a státní svátky 100%
  • benefit kartu, se kterou získáte slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další)
  • mzda na stanoveném účtu, výplatní termín je 10. v měsíci
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s vámi počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Co očekáváme:

  • komunikativnost, přátelskost
  • reprezentativní vystupování
  • ochota učit se novým věcem
  • časová flexibilita - možnost pracovat zejména ve všední dny, min. od 11:00
  • spolehlivost a zodpovědnost
    Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolejte na číslo 721801401.

Franšízant

mladek-michal

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".