Tato pozice již není k dispozici.

Nástupní mzda 32 000 Kč? V "Mekáči" určitě ano!

Plný úvazek
Hradec Kralove
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Co tě čeká?

  • jak příprava surovin pro naše jedinečné sendviče, tak obsluha grilu
  • dostaneš se do kontaktu také se zákazníky, kde můžeš rozvíjet své komunikační dovednosti
  • budeš-li spokojen a vše tě bude bavit, můžeš předávat své zkušenosti dalším zaměstnancům

Co očekáváme?

  • nemusíš se bát, k nám nepotřebuješ praxi ani žádný titul, stačí že máš ukončenou základní docházku
  • stačí ti časová flexibilita od pondělí do pátku 7-23

Co ti můžeme nabídnout?

  • nástupní mzdu pro plný úvazek (40 hod/týden) 32 000 Kč

  • pokud se ti bude dařit a budeš chtít o krok víš, tak budeš už na 36 000 Kč

  • zajistíme ti nápoje zdarma po celou dobu směny

  • k výplatě se ti přičítá i stravenkový paušál 100Kč za směnu

  • za dobře odvedenou práci můžeš na měsíc získat vstupenky u našeho partnera Cinestar 1+1 zdarma

  • klidným tempem k nám dojdeš za 2 minuty z hlavního nádraží

  • získáš i benefitní kartu, kterou můžeš použít ke svačině nebo na výletě v jakémkoliv Mekáči, jsou na ní totiž velké slevy na naše produkty

  • příplatky za svátky a víkendy

  • Jistá výplata do 10. dne v měsící

  • příplatek 10% za práci po 22:00 je samozřejmostí

  • volno na všechny Vánoční svátky

Pokud tě pracovní nabídka zaujala, tak neváhej poslat tvůj životopis!

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby