Tato pozice již není k dispozici.

Nábor do pobočky McDonald's DBK, Praha 4!

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Nabíráme kolegy do nové restaurace!

Otevřeli jsme novou pobočku McDonald's v DBK, u stanice metra Budějovická! Hledáme proto parťáka, který s námi potáhne za jeden provaz. Nabízíme plné i zkrácené úvazky, nebo brigády (vhodné pro studenty, či jako přivýdělek). Flexibilní plánování směn je u nás samozřejmostí.

Co Tě u nás čeká?

Budeš připravovat naše produkty a s úsměvem je předávat zákazníkům. Občas je taky potřeba chopit se smetáčku, abychom se tu všichni cítili příjemně. Ničeho se nemusíš bát, zkušení kolegové Ti všechno ukážou a vysvětlí.
Někdy je u nás frmol, ale uvidíš, že směna aspoň uteče jako voda. Dej nám o sobě vědět ještě dnes!

Na co se můžeš těšit?

  • Nástupní mzda 151 Kč/hod, po zaškolení až 161 Kč/hod.
  • Nadstandardní příplatek 30 % za práci v noci, 10 % za víkendy a 100 % ve svátek.
  • Uhasit žízeň můžeš kdykoliv během směny, teplé a studené nápoje Ti poskytneme zcela zdarma. Pokud bys dostal chuť na některý z našich produktů, zaplatíš jen 50 % ceny.
  • Jsme stabilní firma - pandemie s námi nezamávala.
  • Výplatu dostaneš na účet do 10. dne v měsíci.
  • S Multisportkartou, na kterou Ti přispějeme, můžeš například relaxovat v sauně, nebo vybít energii ve fitku.
  • Obdržíš benefit kartu, se kterou získáš slevy u nás v McDonald's a také u našich partnerů.
  • Své zaměstnance rádi rozvíjíme. Můžeš se vypracovat třeba na manažera.
  • Pracoviště ve skvělé lokalitě u stanice metra Budějovická.

Co očekáváme:

  • nového se nezalekneš
  • můžeme se na Tebe spolehnout
  • rád pracuješ v týmu

Zaujala Tě tato pozice a máš ukončenou školní docházku?

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám pošli svůj životopis na email nabor.mcd@seznam.cz.
franc-pavel

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".