Tato pozice již není k dispozici.

Zaměstnanec provozu restaurace

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev. Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a ti, kteří chtějí, mají šanci u nás kariérně růst.
Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Nabízíme dopolední /odpolední směny.
Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Co nabízíme?

  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • mzda na účtu ve stanoveném termínu
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • možnost plánování směn dle časových možností

Co očekáváme:

  • ochota učit se novým věcem
  • časová flexibilita
  • spolehlivost a zodpovědnost

Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět odpovědí na tento inzerát nebo nás kontaktujte na 602 489 412, p. Pešta

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".