McDonald's

McDonald's

Máte děti dopoledne ve školce ? Částečné úvazky - 140 Kč/h

  • Plný úvazek
  • Brno

Společnost

McDonald's

McDonald's

    • Brno

    McDonald’s se řadí mezi nejznámější značky na světě. Znají ji téměř všichni bez ohledu na věk, vzdělání, jazyk, pohlaví nebo lokalitu. Je také nejhodnotnější fast food značkou na světě. Zakladatelem sítě McDonald’s podle konceptu bratří McDonaldových je syn českých migrantů. Mekáč není jen o proslulých hranolkách a Big Macu či Cheesburgeru, které se řadí mezi nejoblíbenější produkty, ale i o McFlurry, dezertech či skvělém McCafé.

    Důležitá a klíčová je pro ně kvalita a původ surovin, skvělá chuť, spokojenost zákazníků a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Veškeré dodavatelské odpady i odpady po zákaznicích z restaurací třídí již 21 let, pravidelně uklízí okolí kolem restaurací a v roce 2020 zavedli do všech restaurací brčka a příbory z ekologicky udržitelných materiálů. Neodmyslitelnou součástí podnikání je podpůrná charitativní činnost.

    Vzhledem k tomu, že celosvětově provozují přes 38000 restaurací, jsou na centrále v Praze v každodenním spojení s kolegy z celého světa. Sdílí zkušenosti a názory, spolupracují na rozvoji značky a neustále hledají nové příležitosti, jak zlepšovat služby a ještě více uspokojovat potřeby zákazníků s důrazem na lokálnost a specifika jednotlivých trhů.

    Popis pozice

    Koho hledáme ?

    Máte rádi kontakt s lidmi a jste zodpovědní ?
    Chcete začít pracovat třeba už při rodičovské dovolené ?

    Jako rodiče/maminky malých dětí máte možnost jako my výborně skloubit pracovní dobu s péčí o rodinu. V plánování směn vycházíme maximálně vstříc.

    Pojďte pracovat k nám do McDonald's ve Brně, náměstí Svobody 19.

    Co očekáváme ?

    ● spolehlivost
    ● zdvořilé a příjemné vystupování k zákazníkům i mezi sebou navzájem
    ● chuť učit se novým věcem
    ● smysl pro týmovou práci
    ● zodpovědný přístup
    ● chuť komunikovat se zákazníky
    ● dobrou náladu
    ● odvahu – vše potřebné vás naučíme

    Co nabízíme ?

    ● nadstandardní příplatek 20% pro noční směny
    ● víkendový příplatek 10%
    ● zaškolení a pravidelné vzdělávání
    ● pružné plánování směn
    ● chápeme neplánované změny – zdraví vás či vašich dětí má přednost
    ● fajn práci u zaměstnavatele, který s vámi počítá dlouhodobě
    ● pravidelné hodnocení vašeho výkonu a s ním spojené další přidávání
    ● Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen u McDonald's

    Jaká bude Vaše práce ?

    ● budete se aktivně podílet na zásobování, kvalitní přípravě a prodeji pokrmů, poskytovat příjemnou, zdvořilou a rychlou obsluhu zákazníků, pečovat o příjemné a čisté prostředí a úklid restaurace
    ● možnost získání praxe a pracovních zkušeností
    ● práci s přizpůsobivou pracovní dobu
    ● systém pravidelného vzdělávání a rozvoje

    Co je třeba udělat ?

    Oslovila Vás naše nabídka ? Pak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit ! Pište, volejte, posílejte e-maily nebo nás osobně navštivte ve restauraci

    McDonald's Brno, náměstí Svobody 19, Brno

    Franšízant

    stefek-petr

    Poznejte tým McDonald's

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu