Tato pozice již není k dispozici.

IT specialista

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Jaká bude Vaše práce?

Tato pozice je vhodná pro “ajťáka” se zkušeností s vedením projektů a týmů, který má chuť podílet se na vzniku dalších restaurací McDonald´s v České republice a na Slovensku

• budete koordinovat a řídit projekty implementace nových technologií (cca 50% náplně práce)

  • budete mít na starosti správu restauračních pokladních a informačních systémů
  • budete písemně i telefonicky komunikovat s našimi externími dodavateli (často v anglickém jazyce)
  • a samozřejmě bude spolupracovat s týmem IT na dalších projektech

Co očekáváme?

  • na této pozici je nezbytná pokročilá znalost MS Office stejně jako znalost anglického jazyka
  • základní znalost Windows Serverů, virtualizace, topologie sítí
  • výborné analytické, komunikační a organizační schopnosti
  • budete se samostatně rozhodovat a vaše práce bude klást
    důraz na svědomitost a pečlivost
  • termín nástupu domluvíme, ideální je pro nás červen / červenec 2020

Co nabízíme?

  • 100% zaučení v odd. IT a seznámení s restauračním provozem
  • vstřícnost při plánování pracovní doby
  • prostor pro seberealizaci
  • možnost profesního růstu
  • skvělý tým, příjemné pracovní prostředí (Praha 5 - Nové Butovice) a řadu malých překvapení v průběhu celého roku

Co je třeba udělat?

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete své CV i v anglickém jazyce. První část výběrového řízení bude probíhat on-line.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání