McDonald's

McDonald's

Hledáme posily do našeho týmu!

  • Plný úvazek
  • Olomouc

Společnost

McDonald's

McDonald's

    • Olomouc

    Mekáč je škola pro život. Mekáč nabízí unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na tobě a tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým a rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald’s? První stupínky organizační struktury
    začínají u hranolek, ve 20 můžeš vést celou restauraci a zároveň se z tebe stane „žádaný artikl“ pro společnosti, které mají zájem o mladé lidi, co umí komunikovat, rozhodovat se a převzít zodpovědnost. To všechno tě naučíme. To jsou naše #skillsforlife.

    Popis pozice

    Koho hledáme?

    Máš rád/a výzvy a nejsi spokojen/á s každodenní rutinou?
    Zároveň jsi spolehlivý/á a nebojíš se práce? Hledáš zaměstnavatele, který ti vyjde vstříc s pracovní dobou?

    Pracovní náplň je každý den jiná a kolektiv zaměstnanců je velmi pestrý. Nevyžadujeme praxi, vše potřebné vás moc rádi naučíme.
    Chceš být součástí jednoho z největších světových řetězců v rychlém občerstvení? Pokud jsi odpověděl/a „ano“, tak nás kontaktuj, protože hledáme právě Tebe!

    Co nabízíme?

    • měsíční mzda 20.500 - 22.500 Kč
    • zvýšení mzdy po absolvování školení až o 10 Kč/hod.
      1. plat a bonus za věrnost
    • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendový příplatek 10 %
    • pružné plánování směn
    • 50% slevu na stravování
    • benefit karta na slevy u McDonald ‘s a dalších partnerů
    • možnost rychlého kariérního postupu
    • dobrou dopravní dostupnost a parkování

    Co očekáváme?

    • ochota učit se novým věcem
    • časová flexibilita
    • smysl pro týmovou práci
    • zodpovědný přístup k práci a spolehlivost

    Co je třeba udělat?

    Oslovila Tě naše nabídka? Pak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit!
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát nebo se nám rovnou ozvi na e-mail lucie.urbanova@cz.mcd.com.
    rest-39

    Franšízant

    kleiblova-kamila

    Benefits

    • Bonusy/prémie/13. plat
    • Sleva na firemní výrobky/služby
    • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
    • Firemní akce
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu

    Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

    Inspirujte se tímto výběrem článků