Tato pozice již není k dispozici.

Hledáme kolegu do kavárny McDonald´s Osice.

Plný úvazek
Osice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Máš rád vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo tě prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaď se mezi naše baristy pro kavárnu McCafé Osice. Hledáme spolehlivého kolegu na hlavní pracovní poměr nebo zkrácený úvazek. Že nemáš praxi nám vůbec nevadí. Každý totiž nejprve projde tréninkem v klasickém provozu a poté ho provedeme i celým procesem přípravy jednotlivých druhů kávy a občerstvení. A i tebe samozřejmě rádi naučíme, jak nejlépe komunikovat se zákazníky.

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu 140Kč/h na plný úvazek.

  • Po zaučení plat baristy 155Kč/h na plný úvazek.

  • Příplatky za víkendy, noční a státní svátky.

  • Možnost karierního růstu.

  • Osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede.

  • 50% slevu na stravování, kávu z McCafé zdarma.

  • Benefitní kartu, se kterou získáš slevy u McDonald's

  • Multisport karta.

  • Možnost zvolit výši úvazku.

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Co očekáváme?

  • Dochvilnost, abychom mohli naše zákazníky rychle a dobře obsloužit.

  • Týmové hráče, kteří zapadnou do naší restaurace a kteří se nebojí zeptat, pokud něco neví.

  • Odpracovat alespoň dvě neděle v měsíci, 5x v měsíci otevírací směna od 5:15 a zavírací

směna do 22:00.

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Možnost si napracovat hodiny