Tato pozice již není k dispozici.

Do práce metrem?

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Dostupnost do naší restaurace ..

.. nemůže být lepší. Sídlíme přímo nad stanicí metra C - Prosek a na uzlu několika linek MHD / PID. Lepší spojení ani nečekejte :-)

Koho hledáme?

Hledáme spolehlivé lidi, kteří můžou pracovat v odpoledních a nočních hodinách.
Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Co nabízíme?

  • mzdu v pravidelném termínu
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20% a víkendový příplatek 15,- Kč/h
  • nápoje na pracovišti zdarma a stravu za 50% ceny
  • slevy ve všech restauracích McDonald´s a u našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme:

  • snahu učit se novým věcem
  • vydržet
  • dodržovat naše pravidla
  • odpovědnost
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 777 002 687

Franšízant

fridrich-michael

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Manažerský motivační program
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti